• toplumun şifresini çözmüştür.
    #deveye diken insana s.ken#
    dolayısı ile seveni çoktur.
  • kendisini uzun yıllardır dinlerim ancak son zamanlarda dinleyicisine karşı fazla egolu olduğunu düşünmekteyim. yani eskiden de yapardı ama belkide benim yaşım ilerlediği için pek hoş bulmuyorum artık " hadi bakalım öptük seni" diyerek surata telefon kapatmalarını . yada dinleyicinin aktardığı mesut'u kazanmıyorsa tahammül edememe durumu var. eleştiriye kapalı, özellikle yeni dinleyici hayatta eleştiremez. halbuki yaptığın iş interaktif ve yoruma açık bir iş dolayısıyla bunu kulak vermelisin diye düşünüyorum. ve bunu okursan eğer, umarım egonu bir kenara bırakıp dinleyiciden aldığın bir geri bildirim olarak değerlendirirsin.
  • tibbi terim. nizami, adam gibi, 9 ay 10 gunde dogan bebekler icin kullanilir, ingilizcesi icin (bkz: good time).
  • sevimsiz.
  • yaptığı mizahı herkes anlamayınca böyle kötülüyor. aslandır kendisi, moralimi her daim düzelten adam. kaliteli komedyen, standupcı, radyocu.
  • bana biraz varoş bir kitleye sahip gibi geliyor. bilemedim sevemiyorum. itici.
  • bu adam uzun boyundan, bkm deki arkadaslarindan falan filan prim yapsin da cikip ben komedyenim demesin arkadas
    demesin vall, bu ney lan.
  • ilişki testinde konuğuna bağlı olarak güldürme başarısı değişse de, tek kişilik gösterisinde beni aşırı güldürmüş olan adam.
  • beni instagramdan engellemiş kişi. inşallah yağmurda ıslanırsın da boyun çeker ufalırsın 1.60 olursun hadi 1.65 ol kıyamadım. inşallllllah rabarbayı yaparken zırt pırt mikrofonun tutukluk yapar inşşşşşaaalllah sana ilişki testinde bi rakip çıkar formatını kopyalar da delirirsin hırstan.iiiinşallah...

sonuncu biraz fazla oldu onu geri alıyorum.
  • (bkz: saygisiz o.ç.) *
    radyo programını arayana kizar sinirlenir, suratına kapatıp, üstüne bir de iftira eder.

yanındakilerin hatrina dinlenendir.
    (bkz: kemal ayca)
    (bkz: ilker gumusoluk)
    (bkz: firuze özdemir)
    (bkz: anlatan adam)
    (bkz: nuri çetin)

tanım: terbiyesiz saygısız orrman cocugu.
hesabın var mı? giriş yap