• büyükşehiri kazanıp kazanamayacağını merak ettiğim mhp adayı.
  • it osurdukça parti değiştiren kafatasçı. maalesef iskenderun'un dengelerini bir hayli karıştırmıştır.
  • afedersiniz de alevilerden oy falan alamayacak bir siyasetçidir kendileri.

adam ciddi anlamda güzel işlere imza attığı iskenderun'da 3. parti konumuna düştü, bütün bu olumlu çalışmalarına rağmen mhp'liler bile kendisine oy vermedi gelmiş alevilerden oy alacak diye yazıyor çok bilmişler.

not: geçen hafta abisi/kardeşi behiç aslan ile ayak üstü konuştum. mhp genel merkezine selamlarını iletti.*

edit: alevilerden 300-500 tane alevi kendisine oy verince alevilerden de oy almış oluyorsa hatay'da akp'de alevilerden oy alıyor demektir.
  • bugün iskenderun'un hali mersin'in akdeniz ilçesi gibi değilse, bu onun sayesindedir.

bu adamın başkanlığını beğenmeyen tüm çukurovalılara k. mutlu gibi gavatlar müstehak.
  • demokrat partiden iskenderun belediye başkan adaylığını bugun açiklayacak olan eski başkan.normalde sadece büyük şehire oy verecektim seçimde.yalniz kendisinin adaylığıyla bu fikrim değişecek gibi.
  • yerel seçimde dp iskenderun adayıdır kendileri. ilk kez sağ adaya oy vereceğim kendisine istinaden.
  • iskenderun'un geleceği için belediyeyi yeniden kazanması gereken efsane başkan.
  • akpnin oyunu bölerek chpnin birinci çıkmasını sağlayacaktır.
  • adamın hasıdır.merttir korkusuzdur ve kimseye boyun eğmez hele satılık hiç değildir.iskenderunu iskenderun yapan adamdır.onun zamanında esnaflar korkudan dükkan önüne malzeme koyamazdı.iskenderun sokakları tertemizdi.geceleri o upuzun sahilde korkusuzca insanlar dolaşabilirdi çünkü kendileri gece geç vakte kadar bir polis memuru gibi devriye atardı.nerden mi biliyorum ? biz o sahilde 12–13 yaşlarında otururken gelip sorardı:çocuklar bir sıkıntı olursa şu ilerdeki yelken kulübüne gidin ben hemen oraya araç gönderirim.öyle bir adamdı.ondan sonra gelenleri yaptıklarına bir açın ve bakın.şu an iskenderun sahildeki içler açısı durumu gidin iskenderunlu yerli halka sorun .bakın iskenderun yerli halk diyorum suriyeli lere değil!
  • chp'nin başarısızlığını gözler önüne süren adam gibi adam. eğer chp biraz akıllıca yönetilseydi bu adamı aday olarak çıkarırdı ve iskenderun'u çok rahat bir şekilde kazanırdı.
hesabın var mı? giriş yap