• bi allahın kulu da demiyor ki 'hayatımda ilk defa gördüğüm insanlara niye sarılıyorum?'
  • kişisel gelişim zırvalarını takip edip içlerindeki kayıp olan şeyi arayanlar için güzel bir alıştırmadır. oraya kadar her şey doğruydu da zıplayınca mı yanlış oldu? herif dolandırıcı, milleti ayakta sikiyor işte, ne bekliyordunuz?
  • kimse de demiyor ki "ben kimim?" diyen cem yılmaz'ı akla getirir.
  • "şimdi sakin ol ve elindeki adriana'yı yavaşça yere bırak" dedirtti
  • her şey dahil beş yıldızlı otele gittiğinizde otelin animatörleri tarafından uydurulan otel müşterilerine zorla yaptırılmak istenen club dansı tadında konuşma konferans.
  • bugün de başkalari yerine utandık elhamdülillah...
  • adamı ben de zerre kadar sevmiyorum. mutluluğu böyle hap şeklinde vermeye çalışmak çok banal kabul.
    bir tek şey diyeceğim: kendi çocuğuna bile bir bardak çay getirtemeyen insanlar olarak, kendini dinlemeye getirtmek, hem de hiçbir konusu olmadan, üstüne o kadar adamı zıplattırmak, kişisel bir başarıdır.
    oradakiler öyle salak insanlar da değil. hepsinin iyi mesleği vardır eminim. demek ki buna rağmen açlar amk, kendilerini insan olarak değerli hissettirecek bir şeye açlar amk.
    metine haraya kızmayın, bu okumuş etmiş insanların içindeki bu sevgi boşluğunun sebebini anlamaya çalışın.
    sadece taşak geçen tiplerden olmayın. insanlar aç.

iki tane birbirini tanımayan insanın birbirine sarılmasını sağlamak büyük başarıdır arkadaşlar. kusura bakmayın.
  • videonun en şaşırtıcı yanı izleyicilerin içerisinden bir tanesinin de "biz ne yapıyoruz lan bu a.k yerinde" dememesidir.
  • ses tonu, vurgular felan berbat yapmaya veya yaptırmaya çalıştığı şey gibi. yazık oradakilere valla bir de para verdilerse iyice geçmiş olsun. zaten bu kişisel gelişim kitabıydı semineriydi hepsi ayrı saçmalık. ancak anlatan ve yazanı geliştiriyor.
  • alışılmış bakış açılarından farklı bakış açısı sahiplerini kitlelerle buluşturan bir toplulukmuş. tanımam etmem tv de gördüm. ilginç geldi.
hesabın var mı? giriş yap