• bunlarla yolculuk yapacağıma hafriyat kamyonuna otostop yaparım daha iyi.

geçmiş olsun.

umarım mahkemede iyi bir ceza alırlar.
    bu dağ adamlarının türk toplumundan soyutlanması gerek.
  • "nasıl oluyor da bu firmanın lisansları iptal edilmiyor anlamıyorum" dediğim bir metro turizm olayı.
  • bunca olay oldu; hala metro turizm'den neden bilet alındığına dair soru işaretlerime neden olan durum.

şu da mutlaka şurada dursun; arkadaşa büyük geçmiş olsun.

ama arkadaş yolcunun yüzüne boşalan muavinleri, başka olayda müşteriyi tehdit eden muavinleri, yani muavin yerine tek hücreli canlı çalıştıran ve bu kişilere akrabalık seviyeleri yakın şirket sahibi; politikaları ve stratejileri olan bir firmadan bahsediyoruz.

(bkz: sütten ağzı yananların bile bile ladesleri) durumu değil de nedir?
  • uzunçayır köprüsüne, göztepe köprüsüne, boğaziçi köprüsüne, marmara hotelin deniz cephesine, fsm köprüsüne, kadıköy rıhtıma, süleymaniye girişine, ümraniye çakmak köprüsüne, taşdelen avm ye, ataşehir konaklarına, galata kulesine, kızılay ykm'ye, armada avm'nin yol cephesine, aştiye, izmir konak meydana v.b heryere dev puntolu "şu amına koduğumun firmasına binmeyin, binmezseniz geberecek misiniz? gerekirse ayaklarınız parçalanıncaya kadar yürüyün, tırlara otostop çekin, yine binmeyin" diye pankart mı asalım yani! bunu mu bekliyorsunuz?
  • otobüsü bukkake salonuna çevirmediklerine şükredin.
  • lanet turizmin mide bulandırıcı bir pisliği daha.

mağdur olan yazar, şahsen tanıdığım, çok sevdiğim, "şu dünyada herkesler ölsün, hangi on kişi kalsın?" diye sorsalar, kendisini muhakkak ekleyeceğim derecede müstesna birisidir.

bu firma bozuntusunun, bu ve diğer rezaletlerini etrafınıza bildirin arkadaşlar. ben sözlüğün (diğer tüm eleştiri haklarım saklı kalmak kaydı ile) işe yarayan bi müessese olduğunu biliyorum. buradan, hangi firmaya küfretsem, hangisini eleştirsem muhakkak dönüş aldım ve mağduriyetim telafi edildi.

sözlüğün bu gücünü önemsemeyi tavsiye ediyorum, burdan da çevrenizdenden de yardırın arkadaşlar. ha gayret!
  • (bkz: türk insanının sado mazo sevmesi)
    başka bir açıklaması olabilir mi hala bu firmanın batmamasının.
  • 4s kuralı demiş bir arkadaş. kesinlikle haklı. adam gibi davransa, sürekli hürmet gösterse, bizim millet ilk hatasında gömer o firmayı. böyle olunca nedense tepki verilmiyor. çok sakat var
  • rezaletin dibidir.

ohal kapsamında cumhurbaşkanı çıksa dese ki "kardeşim bu ne kadar rezilllik böyle, demokrasi için canını veren vatandaşlarımıza bir güzellik olarak size kayyum atıyorum. tabi mahkeme yolu ile. bundan sonra gelecek yönetim de ayağını denk alsın. doğru düzgün çalışsın. herşey internet üzerinden yapılabiliyorken bir koltuğu iki kişiye satarsanız sizi sallandırırım..."

nasıl güzel olur...
hesabın var mı? giriş yap