• edebinle kavganı et stresini at sonra da siktir git inine allahın sıçanı silah çekmek nedir? karşındakini vurdun da adam mı oldun şimdi? ayrıca ülkenin elini sallasan tabancalı tüfekli birine çarpacak hale geldiğini gösteren olay olmuştur.
  • şu haberi filme çeksen, izleyici "böyle absürtlük olur mu!" diye protesto eder.
    öyle bir memleket haline geldik.
  • bir lira için cinayet, tuvalete para vermedi diye cinayet gibi bu tip basit görünen diyaloglar neticesiyle gerçekleşen olaylara hiç basit gözle bakmam. kim bilir ne tavırla söylendi. belki böbürlenildi, ima yapıldı. sonu kavga hatta cinayet olmayabilirdi çok çok yanlış tamam ama tartışma yaratacak samimiyetsizlik ile diyalog olduğu kesin.
    allah ıslah etsin ne diyelim.
  • "siz kim oluyorsunuz da bize midye ısmarlayacaksınız"
    bu nasıl bir tepki amk?
  • zaytung haberi diye geldim ama gerçekmiş.

meanwhile in the middle east
  • (bkz: ölmeden önceki son sözler)

"siz kim oluyorsunuz da bize midye ısmarlayacaksınız"

iyice delirmiş millet. lan bedava midye işte, bırak ısmarlasın. her bir boku da ar, namus, gurur meselesi haline getirmeye gerek var mı ya?

edit: iki kişi bu sözü söyleyen vurulan değil, vuran diye mesaj attı. rica ediyorum atmayın. kimin vurduğu, kimin vurulduğu umrumda değil. olayın absürtlüğüne dikkat çekmek için ilgili bakınızı verdim.

ayrıca siz kim oluyorsunuz da bana kimin kim olduğunu söylüyorsunuz?!*
  • millet adam kesmeye bahane arıyor be el birliğiyle delirttiler milleti.
  • ölene allah rahmet eylesin ama kendi halinde midye yiyen üç kişi, tanımadığı beş kişiye neden midye ısmarlamak ister, bu kadar gerizekalıca bir diyalog nasıl oluşur aklım durdu.

ya olay baska türlü oldu ya da gerçekten uzaylılar aramızda.

edit: alakasız üç adamın alakasız beş adama midye ısmarlama ihtimalinin çok büyük olduğunu savunmak için hakaret içeren mesajlar atmayın sayın hasta ruhlular.
  • bu kadar şiddet içerikli, raconlu dizinin toplumsal açıdan kötü etkileri olacağı söyleniyordu. tabi bizde kim dikkate alır bu tarz uyarıları?

sonuç olarak bu durumun engellenmesi için daha çok şiddet içeren ceza yöntemleri öneriliyor. gerçekten hayret.
  • (bkz: senin paran burada geçmez) şunu da şuraya bırakıyorum.cem yılmaz güzel özetlemiş.
hesabın var mı? giriş yap