• dolara çevirir silikon vadisi starbucks ta kahvemi yudumlarken strat-up ların beni ikna etmelerini beklerim.
  • sokakta çalışan çocukların toplayabildiğim kadarını nusrete götürmek.sonrada oyuncak mağazasına.
  • faize yatırmak
  • çıkmaz :(
  • çoğunu hayvanlara yatırım yapardım sonra bir kısmını yakın akrabalara bırakırdım, evcil hayvanlarımı ve sokakta baktığım hayvanları güvenli bi yere aldıktan sonra anamla, babamla çeker giderdim sanırım böyle olurdu ama nereye giderim onu bilemedim lol
  • ankara'da pavyona gitmek.başka türlü gözüm* tutmuyor.
    hayır işlerine diyanet baksın...
  • çıkacağı yok ama hayal dünyası işte dedirtir. öncelikle
    bir kısmı pasif gelir getirecek bir yatırıma ayrılır. bir kısmı da hobi üzerinden para kazanmak için harcanır. gerisi de gayrimenkul, altın vs olarak, yerli parada bırakılıp erimeye terk edilmeyecek şekilde kenarda tutulur. gayrimenkul derken yurtdışından tabii, o kadar parayla vizyonsuz gibi hala t.c. varandaşlığında kalınamaz elbette.
  • akittv'yi satın alır, daha sonra mert armağan adındaki elemanı kovardım.
  • çeyrek biletim var, bu da 20 milyon lira demektir.

yarısını kardeşime veririm. yarısını da bankaya koyarım, faiziyle dünyayı ve türkiye'yi gezerim. pahalı otellerde kalarak değil, first class uçarak değil, normal koşullarda. bunun dışında yaşayışımı zerre değiştirmem. ne evimde, ne giyimimde, ne çevremde, ne yediğim içtiğimde bir değişiklik olur, ne de avare avare sokaklarda yürümekten vazgeçerim. canımın çektiği her yere taksiyle gidebilmek ve sevdiğim hiç kimseye herhangi bir hesabı ödetmemek de diğer lükslerim olur. beğendiğim bir otomobili de taksitle alırım ve fiyatı da 200 bin lirayı geçmez. aylak adam ne demişti: ''zengin değil, paralıyım''. bana dışarıdan bakan birisi, beni böyle görür.

çünkü benim bununla satın alacağım en büyük lüks, inanmadığım zaman olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap