• kahramanmaraş abdülhamidhan camii'nin eski imamı ömer faruk hoca, depremzede çocukların yaşadığı travma biraz olsun hafifleyebilsin diye böyle bir şey düşünmüş. özlediğimiz, pek rastlamadığımız hareketler. kendisini tebrik ederim
    link
  • güzel hareket, yetişkin olarak ben bile güldüm, çocuklar için bir tebessüm kaynağı olmuştur umarım. videonun yorumlarına bakmayacağım, illa aralarında hocaya bile yaptığın doğru değil, camiler bunun yeri değil vs diye düşünme ve düşünceden yoksun kişiler çıkacaktır. sinirlerimi zıplatmak istemedim.
  • derhal gorevden alinip kurek mahkumu olarak calistirilmasi gereken hocadir(!) cunku ileri demokrasi ve devlet ciddiyeti bunu gerektirir.
  • çocukları sevindiren kıymetli hocadır.

aktroller, büyük ortadoğu projesinin piçleri, taliban kafasındakiler, fethullah'ın piçleri, gizli servis beslemesi cemaatler vs. bu güzel hareketi anlayamaz.
  • george orwell' den hayvan çiftliği adlı eseri okursa, daha büyük sevaba girecek olan imamdır.
  • bağımsız bir din görevlisinin güzel eylemidir.
  • sela okuyup hüzne terketmek, insanları ağlatmak varken gereksiz olmuş.

ellerinden öpüyorum hocam.
  • zor günlerde önce -insan- olmak gerekiyor, sonrası çorap söküğü gibi gelir zaten..

(bkz: çocuklar hep gülsün)
  • görevinin yalnızca cumaları vaaz verip, vakit namazlarını kıldırıp, ezan okumak olmadığını bilmesi ve dinin çocuklara da böyle önem verdiğini göstermesini tebrik ettiğim hoca
  • "ne güzel insansın be hoca" dediğimdir. ayrıca ağzına sağlık.
    diyanet görevden almamış mı hala hayret.
hesabın var mı? giriş yap