• guris holdinge ait 522 odali tesis. goynuk, kemer dedir. halen oger tours tarafindan isletilmektedir.
  • gitmeden önce hakkında çok negatif değerlendirmeler okuyup inanmak istemeyerek gittiğim 4 gece geçirdiğim ve internetten bulacağınız negatif yorumların hala geçerli olduğu oteldir. pozitif yanı ise 23 nisan akşamı güzel bir türk gecesi yapmış olmalarıdır. negatif yanlardan özellikle ilk anda göze batacaklar: alkollü içkiler ekstra kalitesiz, her şey dahil mantığıyla içmek için giderseniz, bir gün sonra mideme yazık diye bu fikrinizden vazgeçebilirsiniz, çalışan servis elemanları ekstra laubali. bir orta şekerli bir sade kahve isterseniz sizinle pazarlığa girişip ya ikisini de orta ya da ikisini de sade yapmak için dil dökebilirler. misafir hizmetleri diye bir masa açmışlar rezervasyon gerektiren restoran için yer ayırtılsın diye, başına da türkçe bilmeyen yabancı birini oturtmuşlar. o bir şey değil, eğer türkseniz ve yemek için yer ayırttıracaksanız büyük ihtimalle yer yok diyecektir. ama akşam sadece 4 masanın dolu olduğunu görürseniz de şaşırmayın. ne de olsa otel rus ve alman müşterilere yönelik çalışmaktadır.
  • şu an tatilimi geçirmekte olduğum otel bu sezon mülk sahibi güriş holding tarafına işletilmektedirler. herşey süper . şişe cola ve efes malt sunulmakta jb viski,tekila ve kokteyl çeşitleri süper. deniz ve havuz içi içe oluşu süper
  • 2016 yaz tatilini geçirmiş olduğum otel .güriş holding işletmeye aldığı ve bu sebep den dolayı hizmet kalitesini artığını söyleyebilirim.cok iyi bir tatildi
  • halihazırda lobisinde elli çocuğun koşturduğu beş yıldızlı otel.
  • çıkışımızı bu sabah yaptığımız otel. tadı damağımda kaldı desem yeridir. ultra her şey dahil paketiyle balayı tatilimizi geçirdik.buraya ne yazsam az kalıcak gibi hissediyorum fakat şöyle özetliyim her saniye ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmet elinizin altında. asla sıkılmaz ve boş vakit geçirmezsiniz. otelde geçirdiğiniz her an kaliteli olacaktır. balayı çifti olduğumuz için yapılan jestler de çok tatlıydı. tek sıkıntısı açık büfesindeki yemeklerin aşşşşırı çeşitliliğinden mi bilmiyorum yemekler bana çok lezzetli gelmedi ama bu kadar güzelliğin yanında bu, hiç de görülecek bir kusur değil bana göre. puanım 10 üzerinden 9,87
  • yemekleri ve servis kalitesi çok iyi. havuzları ve plajı da çok güzel. aile tatili için ideal, yerli yabancı çocuklu aile oranı yüksek. keşke arap misafirler için bir sınırlama getirseler demeden geçemeyeceğim ama. araplar genel görgü kurallarına dikkat etmiyorlar, yemek sırasında sıra beklemeden önden girmeler, açık büfe yemek tepsisinin içine hapşırmalar, kadınlara taciz seviyesinde göz dikmeler vs gibi davranışları var ve sayıları fazla olunca ortamın kalitesini düşürüyorlar. tesisi çok beğenmeme rağmen ve düzenli müşterisi olmama rağmen bu seneki arap misafir oranı yüksekti ve genel tatil keyfimizin tadını biraz kaçırdı.
  • 2024 eylül ayı için rezervasyonumu yaptığım hotel. umarım tercihim doğrudur. zamanı geldiğinde editleyeceğim.
hesabın var mı? giriş yap