şükela:  tümü | bugün
  • cici bir yazar. bugün tesadüfen denk geldim, iç dünyasını beğendim.
  • nickinde yer alan miss ibaresi sebebiyle bol bol nickaltı güzellemeleri yapılacak olan bir yazardır. moron erkekler sağ olsun.

1,5 ay sonra gelen edit: yaw bu benim hemcinslerim neden böyle salak. olm siz niye böyle malsınız? nickaltında yalamalık yapınca o hayallerini kurduğunuz şeyleri yapabileceğinizi mi sanıyorsunuz siz? hayır olm öyle bir bok olmayacak. sen, bu kızın egosunu şişirmek için var olan bir fino köpeğisin sadece. evet evet sadece bir köpeksin. hatta köpek soylu bir erkek müsveddesisin. şimdi sus ve yalamaya devam et amına kodumunun beyinsizi!
  • (bkz: #81250990)

tahminen 12,5 yaşında olan dişi suser.

şu dişilerin her sosyal platformda ilgiyi üzerilerine çekmeye çalışmaları gerçekten midemi bulandırıyor. bu kız ileride "kedi annesi" olarak kendini adlandırırsa hiç şaşırmam.

meriç ve abazan yuvası sözlükte elit semtin tiki kızı gibi yazması sevimli görülüp nickaltına güzellemeler yapılacaktır.

maydanoz yerken kendisine dikkat etsin, başka bir şey istemem. eved.
  • bir entrysini okurken bayaa bayaa içli içli, anıra anıra ağlarken buldum kendimi.
    sonra can hıraş feryat diğer entrylerini de okudum.
    tanımasam da, bilmesem de vallahi candır. candandır.
    hayır alkollü değilim, olsaydım da atardım kendimi yerlere.
    bunca yıldır hayattayım, şunca yıllık biten ilişkimin tespitini iki satırla bana yaptırmıştır yazdıklarıyla.

yoo toz kaçtı gözüme, ne münasebet.
    varolsundur.
  • kezban.

edit: nick altina savunma yazacak kadar özgüveni eksikmiş. mesaj atan ben olmadığım için arama motoru yazan arkadaş cok doğru demiş. kendine sözlük am salaklari ve mericlerinden savunma hatti kurmus*. kantin kezbanindan ötesi değil. varsa elinde mesaj yayınla.
  • dikkat çekmek için seksli başlıkları tercih eden yazarımsı.

troll olduğunu düşünmemle birlikte düşük ihtimalle arama motoru olduğu kanısı da var.
  • arnavutça bilmeyen arnavut kökenli yazar.
  • (bkz: narcist detected)

(bkz: #82753748)
  • kendisine mesaj yollanamiyor nedense
  • halbuki kendisini merakla takip ediyorduk