• bir entrysini okurken bayaa bayaa içli içli, anıra anıra ağlarken buldum kendimi.
    sonra can hıraş feryat diğer entrylerini de okudum.
    tanımasam da, bilmesem de vallahi candır. candandır.
    hayır alkollü değilim, olsaydım da atardım kendimi yerlere.
    bunca yıldır hayattayım, şunca yıllık biten ilişkimin tespitini iki satırla bana yaptırmıştır yazdıklarıyla.

yoo toz kaçtı gözüme, ne münasebet.
    varolsundur.
  • dikkat çekmek için seksli başlıkları tercih eden yazarımsı.

troll olduğunu düşünmemle birlikte düşük ihtimalle arama motoru olduğu kanısı da var.
  • arnavutça bilmeyen arnavut kökenli yazar.
  • halbuki kendisini merakla takip ediyorduk
  • mental problemleri olduğunu düşünmekteyim. zira düzenli aralıklarla erkek başlıklarına girip fav kasmak için hakaret içerikli girdiler yazıyor. yazdıklarına bakıp hoşlanabileceği bir erkek profili çıkarmaya çalıştım.

çıkan profil: yok

troll olduğuna inanmak istiyorum.
  • kadin-erkek iliskileri ile ilgilie acilan basliklarda en sacma entrylerin sahibi yazar. demek ki sadece benin dikkatimi cekmemis.*
  • troll olduğu zaten herhangi bir tahmine mahal bırakmayacak derecede bariz biçimde anlaşılıyor. bana ayrıca kadın taklidi yapan erkek izlenimi verdi. sözlükte böyle bir kitle var. aslında erkekler ama ilişkilerle ilgili başlıklara girip kadınmış gibi bazı hayali deneyimler aktarıyorlar, bazı sivri yorumlar yapıyorlar ve bu şekilde dikkat çekiyorlar. anladığım kadarıyla bu şekilde de düşüyor, aksi takdirde böyle bir manyaklıkla kim neden uğraşır sorusu cevapsız kalıyor.
  • iticilik, kişiliksizlik ve düşüklükte miss illyrian gibi ol *
  • tipik eksi sözlük dişisi. ne eksik ne fazla
  • fifa oynadığını iddia etmektedir.
hesabın var mı? giriş yap