• ben de aliexpress'ten kılıf aldım ve ürün birebirdi. morhipo bana ulaşsın onları daha iyi replika satan satıcılara yönlendireyim.

(bkz: kap değil kılıf)
  • dış silikon kap 70 lira orjinal olsa ne olur, 20 liraya replika olsa ne olur?
    ben vatan’dan 20 liraya aldım. kaliteleri arasında fiyattaki uçurum kadar yok.
    %50 gibi bir fark olsa, al orjinalini. sorun, indirimli haliyle 4 kat pahalı olması.
  • yıllar önce hediye l marka çizme gelmişti.online satın alınmıştı.
    çizme ayağıma küçük geldiği için mağazaya götürdüm hiç giymeden .geri alamayız bu çizme giyilmiş dediler ve enteresan olanı gerçekten tabanı kirliydi.
    o zaman fransa l’a şikayet edicem deyince ne oldu tahmin edin?çizmeyi geri aldılar.
    büyük olasılıkla çizme çakmaydı .
  • 35 dolarlık kabı 70 liraya nasıl aldın ey apple fan beybisi... demezler mi adama?
  • asıl rezaletin o kaba 70 lira vermek olduğu rezalettir.
  • koskoca şirkete değil de
    sahte ürünle kandırılmış
    vatandaşa kızılan başlık.
    değil 3 lira 3 kuruşa bile alınsa
    sahte ürün satamaz.
    burası iyice boynu bükük
    bir ülke oldu be.
    demokrasi niçin lazımdır
    anlaşılmıştır.
    koyun sürülüğü içinize işlemiş.
  • bazı arkadaşlar ürün tanıtımında orjinal olduğunu belirten bir ibare göremediğinden bahsetmiş. toplum olarak en büyük sorunumuz bu arkadaşlar. gözümüze sokulanı dahi göremeyecek durumdayız. sayfanın en altında ürünlerin tamamının %100 orjinal ve garanti kapsamında olduğu yazıyor.
  • sabah sabah güldürmüş rezalet.

bize de muadili bir siteden bambu kapaklı ekmeklik gelmişti. ama eşeklik ben de: ben bambu, kapaklı ekmeklik olarak anlamışım. meğer kapağı bambuymuş. müşteri hizmetlerini aradım. ürün sizi tatmin etmediyse iade edebilirsiniz dedi. müşteri hizmetleri iyi allahtan. bu arada kapağı da suntadan dı. bambu adına gelen tek şey belki de fatura kağıdı olabilir. *
hesabın var mı? giriş yap