• 2019 yerel seçimleri, chp’nin şişli belediye başkan adayı kişi.
  • sisli de cogu oy sarigul e gidecektir
  • şişli'de adı duyulmuş birisi daha önceki seçimlerde başkanlık için aday adayı olmuştu diye hatırlıyorum.
  • şişli ilçe başkanlığı seçiminde mevcut ilçe başkanından dayak yemişti şimdi belediye başkan adayı yapılmış bir şişlili olarak ve chp üyesi olarak oy vermeyeceğim kişi.
  • entelektüel donanımına ve sosyal demokrat geçmişine rağmen karşısında mustafa sarıgül varken kazanma şansı 0 olmasa da çok zor olan belediye başkanı adayı.

1954 doğumludur. internette yazılı kaynak bulamadım ama marmara üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesi mezunu olduğunu biliyorum. her nedense bu kısmı geçip direkt yüksek lisansına odaklanmışlar.

hakkında hayırlısı.
  • şu ilçeyi sarıgül ve çetesine teslim etmemek için yine gidip oyumu vereceğim kişidir.
  • sanılanın aksine "düşük profil" bir aday değil. parti arkasında durursa kazanır. şişli'ye güzel bir dönem yaşatacaktır.
    sarıgül elbette iddialı, adayı zayıf olan akp'den de ciddi bir oy alacaktır. ama hayri inönü ile yaşadıkları ne sarıgül'ün 2009'daki sarıgül ne de dsp'nin 2009'daki dsp olmaması seçilmesini zorlaştırıyor.
    2009'da sarıgül yeni bir parti kurarak iktidara alternatif olabilecek bir isim olarak görülüyordu. seçimlere girerken dsp'nin elinde eskişehir, ordu gibi büyükşehirler dışında mecliste de 10 milletvekili vardı.
    bugün ise akp destekçisi, sadece chp'nin oylarını bölmeyi hedefleyen bir parti olarak görülüyor. belki hedefleri o değil ama iktidara yakın isimlerin onları parlatmaya çalışması chp ağırlıklı şişli seçmeninde iyi bir izlenim bırakmıyor. genel başkanları da bu algıyı kıracak açıklamalar ile değil de aksine güçlendirecek söylemlerle destekliyor bu algıyı. dsp tercihi sarıgül'ün siyasi hayatını noktalayabilir bu artık son seçim olabilir.
  • sarıgül’ü seçimde ezip geçecektir. evde iki oyumuz var, kendisinindir. mustafa sarıgül’ün boş işlerine karnı tok şişli halkının.
  • şişli ilçesinin aydın kalmasına katkıda bulunabilecek, kültürlü, donanımlı belediye başkan adayı. ulusun siyasi altyapısı bu tarz insanların yerel siyasi aksiyonlarıyla yön bulacak.
    eğitimli ve rant meraklısı olmayan yetkililerin yönetimdeki başarılarıyla ülkemiz, içinde bulunduğu kaotik ortamdan yavaş yavaş çıkacak.
    ben araştırmamı yaptım, çok seveni ve destekleyeni var hali hazırda. ayrıca en kısa sürede de yerel yönetime yapacakları katkılarla ilgili ekstra bilgi sahibi olmak için bir toplantılarına da katılmak istiyorum.
    bir şişli sakini olarak kendisine 2 oy vaadim zaten var.
hesabın var mı? giriş yap