• ruh sağlığım yerlerde süründüren program. sokağa her çıktığımda herkese şüpheyle bakıyorum artık.

hareketlerinde gariplik sezdiğim genç kızları inceler oldum resmen. acaba evden mi kaçmış ya da kaçırılmışta kurtulmaya mı çalışıyor?

yanımdan geçen adamlar katil mi, tecavüzcü mü?
  • palu ailesi ile birlikte vitesi 5’e takmis program. o olaydan sonra yanilmiyorsam 3 cinayet cozuldu canli yayinda ve hepsi ardisik haftalarda.

en son yasanan sobada yakma cinayeti ise kirsal yerlerin oyle pastoral siirlerde anlatilan yerlerden ne kadar da farkli oldugunu gosteriyor.

yanindan gecip, ne kadar guzel koy, dedigim yerde kim bilir neler oldu.
  • bir hafta da iki kadın cinayeti daha aydınlatıldı. müge ve ekibi çok başarılı fakat durum vahim.
  • dün akşamki şantajla zorla fuhuş yaptırılan, sonra da ölen/öldürülen sibel gökbulut ve onun gibi şantaja maruz bırakılan kadılnlar için ürettiği çıkış yolları, bu zamana kadar televizyonlarda verilmeyen bir detay olmuştur. toplumda herkes bu şekilde şantaja uğrayan kadınları bilir, ancak güzin abla dışında da bir allahın kulu (o da pek ele avuca gelir şeyler yazmaz ya, neyse) bu konuda bir yorum yapmamıştır. ancak, çoğunlukla alt-orta gelir grubunun izlediği bir programda "çekerlerse çeksin videomu da, herkesinki aynı, ne var" diyebilmek, her babayiğidin harcı değil. o kadar mutlu oldum ki bu cesaretlendirmeyi yaptığında. haftalardır da, kadınlar konusunda, "herkes istediğini giyer, istediğiyle gezer, sen kendine engel olacaksın, sana ne" diyerek erkeklere öyle ayarlar veriyor ki, akşam iş çıkışı tekrarlarını izlerken keyiften ailece ölüyoruz. yürü be müge...
  • tuğba öğretmenin aynı kişi tarafından 10 yıldır sürekli olarak rahatsız edilmesi ve üç gün önce kaçırılması olayını görünce, aklıma 50 küsur yıldır fatma girik’e kafayı takan kişi aklıma geldi. böyle tipler gerçekten var.
  • kayıp olarak aranan gazi akbıyık'ın cinayete kurban gittiği öğrenilen program.
    kaynak

piskopat, sapık, manyak adama zerre üzülmedim, dünyadan bir pislik daha yok oldu da; olan kadına ve çocuklarına oldu.

değer miydi be kadın?

edit: ağlaya ağlaya içim şişti. meğer lise son sınıf öğrencisi kızı annesini korumak için öldürmüş, çıkan arbedede. anne de üstüne almaya çalışmış. hayat çok zalimsin!!!
  • bugünkü bölümü üzdü... keşke çözülmeseydi.
    delikdamacana kullanıcı adlı yazar yollamış.
  • sayesinde parçalayıp sobada yakmanın katiller arasında moda olduğunu öğrendiğimiz program. tesadüf mü şimdi iki olayda da aynı son...

acaba google’a “cesetten nasıl kurtulurum” yazınca çıkan bir sonuç mu? ben cesaret edip soramam...
  • ülkede ceset yakmanin bir hayli yaygin oldugunu gosteren program.

kimi testere ile keser sobada yakar, kimi firina atar kimi binaya goturu orada yakar, kimi bag evinde yakar.

edit: simdi de ciddi ciddi oyle ya da boyle birini oldurmus ve firinda yakmis birinin hapis yatmamasi gerektigini savunan program. kiz pratikte hakli olabilir fakat, cenazeyi saklamak, sucu saklamak, ceseti taninmayacak hale getirene kadar yakmak, 1. dereceden yakinini oldurmek size ceza olarak donmeyecekse kapatalim ulkeyi gidelim!

edit2: program simdi de ciddi ciddi “adam pisligin tekiymis o yuzden oldurulmesinin onemi yok” halini almaya basladi. iyi de o zaman evli bir adamla dusup kalkan, karisina santaj yapmakla tehdit eden, para tirtiklamaya kalkan hatta potansiyel hayat kadini olan birini olduren erkek de hakli o zaman? ya da kendisini aldatti ya da gayrimesru cocuk yapip bunu kocasina kendi cocuguymus gibi yutturan bir kadinin oldurulmesi de sorun degil o zaman? bunlara da okeyseniz o zaman cmk maddelerini degistirelim okey mi?
  • ilk kez bi cinayet çözülmeseydi dedirtti. bi manyak pezevengin nelere sebep olabileceğini gördük. allah belasını versin, keşke şu kızın hayatını karartmadan geberseydi. çok üzüldüm. kimler ne hayatlar yaşıyor, insan ne diyeceğini bilemiyor.

inşallah ceza almaz, inşallah.
hesabın var mı? giriş yap