• can dündar'a yapılan silahlı saldırı sırasında korkusuzca saldırganın üzerine atlayan cesur adam. cumhuriyet halk partisi çanakkale milletvekilidir.
  • gensoru vermek, kanun çıkartmak, komisyonlarda görev almak gibi sorumlulukları dışında katil yakalamak, silahlı saldırganın üstüne zıplamak gibi sorumlulukları da yerine getiren vekil. biraz daha idman yapıp şu kilise ''düşen'' roketleri de ''düşmeden'' tutmasını bekliyorum.
  • la sırf senin için bile oy veririm partine sevgili cesur yürek.
  • rahat 5 kiloluk skrotal torbaya sahip chp milletvekili. gerçek cesaretin nasıl olacağını göstermiştir.

bu alemde mike ehrmantraut 1 numara ise, muharrem erkek 2'dir.
  • soyadının hakkını veren adam
  • 6 mayıs 2016 can dündar'a ateş açılması anının videosunu izledikten sonra sakinliğine ve cesaretine saygı duyduğum chp çanakkale milletvekili.

http://alkislarlayasiyorum.com/…silahla-saldiri-ani

böyle durumlarda insan ne yapacağını bilemez. ankara'da bomba patladığında ben ne yapacağımı bilemedim. kendisi, o kadar kalabalık içerisinde saldırganın boynuna yapışıyor ve onu engellemeye çalışıyor. bu sağduyusu ve insanlığı için tebrik ederim. türkiye'de hala böyle cesur siyasetçilerin olması sevindirici. kendisi çanakkele milletvekili. çanakkale'ye olan merakımı daha da pekiştirdi.
  • kaliteli bir insandır. çoğu zaman çanakkale'dedir ve ara ara çocuğunu çalıştığım sinemaya getirir. asla da bulunduğu konumu kullanmaz. gişede sıraya girer, parasını öder, biletini alır, büfeden mısırını içeceğini alır, filmini izler ve gider. çalışanların çoğu bilmez zaten milletvekili olduğunu. efendi insandır.
  • kişiliğine saygı duyduğum milletvekilidir. mecliste kendisi gibi milletvekillerinden daha çok görebilsek keşke.
  • mermiye kafa atmak hesabı, olay anında gözünü kırpmadan saldırganın üzerine çullanmış, delikanlı adam. helal olsun.

bu işler uzaktan martaval okumaya benzemez. soğuk demiri görünce, kaçacak delik ararsınız.
  • valla bunca yıllık chp liyim, adamı tanımıyordum.
    e hacılar kolay degil. hali hazırda bi 25 tane chp vekilini sürekli takip ediyorum. hepsi de arı gibi çalışıyor, her probleme, eyleme, greve, mahkemeye, tutuklamaya, anmaya, kutlamaya koşuyorlar. bazen nevrim dönüyor. takip edemiyorum bile.

o yüzden bu elemanı kaçırmışım.
    ama bundan sonra nerde ne yapıyor sürekli takip edecegim.
    sevdim kendisini.
hesabın var mı? giriş yap