şükela:  tümü | bugün
  • linç edilmemek için öncelikle aktroll olmadığımı söylemek istiyorum ki bunu söylemek bile üzücü aslında,efendim öncelikle sakin olup duygularınızı bi dakikalık yere bırakın,
    neredeyse tüm mitinglerinde gelen halka seslenip ‘hadi buradan direk bankaya 5-10 ne varsa atın’ demesi o insanlara bir tür saygısızlıktır.adı üstünde eğer ‘bağış kampanyası’ ise bağış yönlendirme ile değil gönlünden kopan,göndermek isteyen insanlar tarafından yapılır.
    iktidar partisi çoğu kaynakları elinde tutuyor olabilir,imkanları çok daha fazla olabilir ancak meydanlarında dile getirdiğin şekilde bir halk var karşında yani ‘ay sonunu getiremeyen’.
    5-10tl kimseyi aç bırakmaz tabii ki ancak özel uçaklarla gitmeyen uçalım bir başka parti lideri ve meydanlarda ‘hadi burdan sıra olarak dosdoğruuu ziraat bankasına hadi bakim’ üslubuyla yaklaşmıyor,bir ironi de olabilir sayın muharrem incenin yaptığı ama hoş gelmediğini söylemeden edemeyeceğim.

edit:düşüncelere bu kadar kapalı olmanız ciddi anlamda üzücü,her türlü düşünceye açığım belki ben yanlış aldım anlatılanı
    edit2: aktroll değilsen susacaksın kardeşim tarzı yaklaşım ne kadar kaba ve kötü,bi fark göremiyorum şuankilerle aranda
    edit3: aktroll olduğumu söyleyen canım yazarlarım son girdilerime bakabilirler,agresif olmayalım lütfen seviyorum sizi
  • iyi yapıyo, bizim millet seveni değil sikeni sever. aksi olsaydı 16 yıldır başka partiler de iktidar olurdu.
  • o tarz ilgiyle dinlediğiniz genel miting tarzının devamıdır. makaradır bütünlük açısından sıkıntı yaratmamaktadır. orada benimsenen mizahi tarza yakışandır. ayrıca her şey sizden başka desteğim yok mesajı da vermektedir....
  • aktroll değilsen cumhuriyetin değerlerine inanıyorsan susacaksın kardeşim. gerekirse hepimiz vereceğiz cebimizdekini. karşındaki padişah devletin tüm imkanlarını kullanıyor, mitinglere otobüsler kaldırıyor, yemek dağıtıyor, tüm kanallara hükmediyor.
    muharrem her gün iki mitinge gidiyor yurdun her yanında bas bas bağırıyor ve bunu kendi imkanlarıyla yapıyor. ülkenin geleceği için son fırsat belki de bok var gibi takacak şey bulamıyorsunuz buna takıyorsunuz.
  • her söylediğinde aklıma geliyor bir 300-500 gönderiyorum. sağolsun görevimi hatırlatıyor. son kuruşuna kadar helal. şu ana kadar 1850 tl gönderdim. son düzlükte benzin bitmesin.
  • mal mısın amk ya? karşı taraf devletin tüm imkanlarıyla tüm medya gücüyle seçim çalışması yapıyor da batmıyor. ince parti yardımlarını bile kullanamadan halkın gönlünden geleni yatırdığı parayla miting yapınca batıyor.
  • bazıları devletin tüm imkanlarıyla kampanya yürütürken "gariban" adayın kendi kampanyasını desteklemek için bağış kampanyasını hatırlatması olayı.

zoraki bir şey yok, adam mitingini izleyenlere bir istek yapıyor. yatırmazsan yatırmazsın olur biter, niye olay yapıyorsun?
  • aktroll olmadığı söyleyen ama buram buram aktroll kokan beyanat. seçmeninin, destekçilerinin bağışlarını yine onlarla buluşmak için kullanıyor adam daha ne yapsın? bazıları gibi devletin bütçesinden seçim propagandası yürütmüyor. la adamlar bildiğin kapıma kahve getirdiler geçen gün. ysk yönetmeliğinde açıkça yazar "eşantiyon, hediye vs veremezsin" diye. adamların her hareketi ofsayt, 3-5 kuruşluk bağışlara takmışlar.

edit: imla
  • mitinglerinin çoğunu dinlediğim halde her mitingde söylendiğine tanık olmadığım iddiadır. entry başlığı da ahaber tadındadır, yorum ve kesin yargı barındırır.