• her söylediğinde aklıma geliyor bir 300-500 gönderiyorum. sağolsun görevimi hatırlatıyor. son kuruşuna kadar helal. şu ana kadar 1850 tl gönderdim. son düzlükte benzin bitmesin.
  • aktroll değilsen cumhuriyetin değerlerine inanıyorsan susacaksın kardeşim. gerekirse hepimiz vereceğiz cebimizdekini. karşındaki padişah devletin tüm imkanlarını kullanıyor, mitinglere otobüsler kaldırıyor, yemek dağıtıyor, tüm kanallara hükmediyor.
    muharrem her gün iki mitinge gidiyor yurdun her yanında bas bas bağırıyor ve bunu kendi imkanlarıyla yapıyor. ülkenin geleceği için son fırsat belki de bok var gibi takacak şey bulamıyorsunuz buna takıyorsunuz.
  • iyi yapıyo, bizim millet seveni değil sikeni sever. aksi olsaydı 16 yıldır başka partiler de iktidar olurdu.
  • o tarz ilgiyle dinlediğiniz genel miting tarzının devamıdır. makaradır bütünlük açısından sıkıntı yaratmamaktadır. orada benimsenen mizahi tarza yakışandır. ayrıca her şey sizden başka desteğim yok mesajı da vermektedir....
  • seçmeni benim, parayı benden istiyor, ben de seve seve veriyorum.

sen kim oluyorsun amına koduğum?
  • mitinglerinin çoğunu dinlediğim halde her mitingde söylendiğine tanık olmadığım iddiadır. entry başlığı da ahaber tadındadır, yorum ve kesin yargı barındırır.
  • bazıları devletin tüm imkanlarıyla kampanya yürütürken "gariban" adayın kendi kampanyasını desteklemek için bağış kampanyasını hatırlatması olayı.

zoraki bir şey yok, adam mitingini izleyenlere bir istek yapıyor. yatırmazsan yatırmazsın olur biter, niye olay yapıyorsun?
  • inceseverler sakin olalım sakin. aktroll ya da değil onu bilmem ama çok saldırgan olmayan bir düşünce atılmış ortaya, buna eğitimsiz çomar dediğimiz kişilerden farklı yanıt vermemiz gerektiğini düşünüyorum.

bazı şeylerin tekrarlanması daha etkilidir. bir kampanya var bunu biliyoruz ancak mesela ben dünkü mitingde tekrar duyduktan sonra "demek ki cidden önemli bu destek" diyerek bağış yaptım, anlatabildim mi? samimiyet önemli samimiyet, dürüstlük önemli. sen dürüst ol samimi ol millet senin için elinden geleni yapacaktır zaten.

helal olsun, yolu açık olsun!
  • abarttığı için 100 lira gönderdim. inşallah daha çok abartır..
  • başka türlü nasıl olacak?
    nasıl olacak söyler misin?
    devletten para yok, partiden para yok.
    nasıl yapılacak bu mitingler?

valla tr ye geliyim ilk iş ben de yapıcam bağış.
    şu zamana kadar yapmadığıma yazık.
hesabın var mı? giriş yap