şükela:  tümü | bugün
  • artık herkesin farkında oldugu gerçek. sözlükte aktroll'lerin hesap satın almaya çalışmaları ve kendi zeka düzeylerine yakışır bi şekilde -umutsuzca- umutsuzluk atmosferi yaratmaya çalışmaları her şeyi ortaya koyuyor aslında.

sürecin kırılma noktası ince'yi alaşağı etmek amacıyla düzenlenmiş cnntürk programında bütün gazetecileri önce tokatlaması ve sonra kendine hayran bırakmasıyla başladı.. link 1

bu gece koyu akpartili bir arkadaşım 'kafam bayaa karıştı' diye bir mesaj attı..

bu olaydan sonra büyük ihtimalle bütün program çalışanları korkunç bir şekilde 'büyük patron' tarafından azarlandı.. medya grubunun yeni sahibi de geçtiğimiz gün rahatsızlanarak hayatını kaybetti zaten..

(bkz: üzdüm mü seni patron)

işin ikinci aşaması habertürk trollerine bırakılmalı, önceden bir ekip tarafından yoğun bir şekilde bu arkadaşlara ezberletilen sorular ezbere bir şekilde muharrem ince'ye soruldu ve hiçkimsenin yani muharrem ince destekcilerinin bile beklemediği bir şekilde ince oyunu görüp kendi lehine çevirdi, yani oy kaybettirmek için kendisine hazırlanan planlanan bu programdan kendine yeni hayranlar ve yeni oylar alarak çıkmayı başardı.. çok önemli bir link

ve gerisini anlatmaya gerek yok, mitinglerde görülen inanılmaz kalabalık; bu kalabalığın heyecan, samimiyet ve birlik içerisinde olması.. anket firmalarının tutarsız, akla yatmayan sonuçlar çıkarması..ve ince'nin kazanacak olmasının rte'nin sağlık durumunu iyice bozması..

herkesin 2 gündür konuştuğu ciddi bir sorun da buna eklenince artık 2. bir fenerbahçe coşkuşu yaşamak tamamen kesinleşiyor..

(bkz: recep tayyip erdoğan'ın sağlık sorunu)

not: anketler başlamış bile
    (bkz: rte'nin batan gemisinden ilk kaçacak kişi)

edit: dün gece kadıköy'deki efsanevi miting atmosferi instagrama eklenmiş

https://instagram.com/p/bjzpfauggo4/
  • o kadar erken rehavete girmeyin bence yoksa bozgun kaçınılmaz hala rteye tapan bir gerizekalı kitle var çünkü
  • şakaysa çok komik gerçekse hiç konuşmayalım bile. bu ülkede hala ciddi ciddi bir chplinin cumhurbaşkanı olabileceğine inananlar var. ya ülkenizi hiç tanımamışsınız ya da ne içiyorsanız aynısından istiyorum. kafalar çok güzel.

not: aktroll diye çullanmadan önce entrylerime bakınız ve biraz gerçekçi olunuz.
  • keşke o kadar emin olabilsek.bir bilgisayar hilesine bakar arkadaşlar.normal bir ülkede ve normal bir dönemde değiliz.
    (bkz: referandum)
  • aktroller rahatsız, ama ince'nin cumhurbaşkanı olacagına inanlar tamamen rahat olum, biz eminiz yani engeli basar geceriz seviyenize inmeden : ))
  • kuantum agam benim!
  • aynı anda hem hdplinin hem mhpli ülkücünün hem akpli muhafazakarın hem sandığa küsmüş chplilerin hem de cihangir solcularının dikkatini çekmiş, genç kızlardan kapalı ev hanımlarına kadar ilgi uyandıran hitabeti, samimiyeti, ses tonu ve duruşuyla güçlü lider imajını veren aynı zamanda halkın adamı olduğunu belli eden, gelecekten bilimden, gençlerden bahsederken fabrikadan işten de bahseden seçilebilecek en iyi cumhurbaşkanı adayı muharrem ince. çok normal kazanması.