• vfl bochum altyapısında forma giyen 1999 doğumlu orta saha oyuncusu.
  • bjk’ye geldiği söylenen oyuncu.
  • oynatılmayacağı için bir fark yaratmayacak transfer. sene sonu kampa götürülür ordan balıkesir baltok’a gider falan filan.

geçiniz.
  • 210 bin euro yetiştirme bedeli karşılığında beşiktaş topçusu olan merkez ortasaha oyuncusu.
  • şenol güneş'in kendisi hakkında basın toplantısında açık açık;
    "algılama sorunu var, çok eksikleri olan bir oyuncu. beni babası gibi gördüğünü söyledi ama ben ne babası ben senin baban falan değilim dedim keh keh!!" vs deyip hem rezil kepaze edeceği hem de futbola küstüreceği yeni biri mi olacak bakalım..

sonuçta aynı şenol güneş; necip uysal için, takımda yer olmasa bile onu oynatmak için bir yer illaki bulacağız da dedi.. mustafa pektemek'i ısrarla oynatmaya da devam etti. 2.5 senedir yattığı yerden rüyasında göremeyeceği paraları kazanan tolga zengin için de; gönderilme kararının haksızlık olduğunu belirtti.. halbuki 4 sene daha kontrat verip 40'a kadar yedek kulübesinde oturmasını sağlamalıydık..

yine aynı şenol güneş; fabri için giderken üzüldüm gelirse sevinirim dedi daha yeni.. hani şu geldiğinde oynatmadığı ve taraftarın küfür ede ede zorla tolga yerine kaleye koymasını sağladığı fabri için..

ya da misal elimde gökhan gönül varken ben sağ bekte başka kimseyi oynatmam da dedi; hani şu geldikten sonra aynı fabri gibi ilk haftalarda oynatmadığı onunla da yetinmeyip 6 maçlık şampiyonlar ligi grup serüveninde bir kere bile ilk 11'de başlatmadığı gökhan gönül için.. her zamanki gibi önü bomboşken topa basıp geri dönen beck yüzünden taraftarın stadı yıktığı an hala gözümün önünde.. sonra mı? tabii ki gg birden 11'in değişmezi oldu..

sözün özü; şenol hocamız bakalım bu sefer şapkadan hangi tavşanı çıkaracak.. millet 17 yaşında adamı stopere koyup şampiyonlar ligine çıkar, bizimki de 4 senedir sağ bekte, orta sahada ve defansta necip'i oynatır ısrarla.. sorarlarsa adam yoktu dersiniz, vida-medel vs yedek olduğu halde..
  • beşiktaşımıza hayırlı uğurlu olsun. hoşgeldin çocuk adam.
  • ekşi'de son iki güne kadar hakkında sadece 3 entry olan futbolcu. yine kimi aldık amk?
  • almanya’da tüm maçlarını kaçırmadan izlediğim vasat oyuncu. yeni messi olduğunu düşünüyorum, ekşide yazan herkesin başı üstüne yemin ederim bu çocuk süperstar olacak. lakapları “der kaiser”, “bombaçino” ve “tuerkin messi”.
  • şenol güneş tedrisatında 3 yıl sonra balıkesirspor'a bedelsiz gönderilir.
hesabın var mı? giriş yap