• akpli cumhurbaşkanı kendisi için çalışıyor diye devam edebilecek cümle.
  • (bkz: adamda liderlik vasfı yok)

bunu söylemek bize de kısmet oldu. gerçi sadece liderlik değil, hiçbir vasfı yok. bakanlar kurulu+partili c.başkanı kendisi için ilçe ilçe gezip oy istiyorlar. bu da bayram çocuğu gibi yanlarında geziyor.
  • kendisi ikinci atatürk değil.

ekrem imamoğlu ikinci atatürk'tür. onun ilkelerine bağlı kalmalı, ekrem imamoğlu'nun izinden yürümeliyiz
  • gerceklesecek ilk depremde ailemle beraber bir enkazin altinda gunlerce kalmak ve belki de bazilarimizin kurtulamayacak olmasi ihtimali beni hic korkutmuyor.

ve gerizekalinin birinin egosunu tatmin etmesi sevdiklerimin hayatindan daha onemli..
  • ayağına baret takıyor. 8 km yi 8 adımda gidebiliyor. rakibi kendi.
  • liyakat nedir çok iyi biliyorum.
  • kendisini ilgilendiren aday açıklama zamanının değiştirildiği kendisine haber verilecek kadar bile önemsenmeyen adaydır. rte karşısındaki duruşuna dikkat bu kişi erdoğan'a karşı öyle olmaz böyle olmalı diyebilir mi. çünkü istanbul'da kukla değil lider görmek istiyoruz.
  • çünkü o bir boğa burcu...
    hahhah adam ben boğa burcuyum liderlik özelliği var bende demiş.
    murat bey bende aslan burcuyum yönetici olma özeliğim var bende de ama olamadım maalesef.
    tiyo verebilir misiniz biraz sırtımı kime dayayayım?

not: yer aldığı partiyi es geçiyorum adam da hiçbir şekilde liderlik özelliği yok. kendi fikri yok, kendi düşüncesi yok doğru düzgün konuştuğu bir konu yok.
  • "erzican ", "iliç" " işçilerimiz"
    ben bu yukarıdaki üç kelimeyi unutmuyorum.
    bu üç kelime ile nasıl cümle kurmak isterseniz kurun, ama unutmayın!
  • şartlar hiç eşit değil ve mertçe bir yarış olmuyor
hesabın var mı? giriş yap