şükela:  tümü | bugün
  • o kadar gereksiz şeyleri dert ediyoruz ki... umarım her ikisini de devlet sahip çıkar.
  • işte cennet bu yüzden olmalı , bu ana oğul koşarak sarılmalı birbirine.

ellerinden öpüyorum ana. tanımasamda , bilmesemde o mücadele için herşeyin en hayırlısı sizin olsun.
  • 38 yildir onlara sahip cikamayan koca devletın sana bana ne faydasi olabilir ki?
  • ne kadar düzgün insanlar oldukları o zamanki konuşmalarından da şimdiki hallerinden de anlaşılıyor. ana- oğul kim bilir hangi hayallerini öldürmek zorunda kalıp hayata tutunabilmeyi başardılar. elimizden ne gelir acaba?
  • izlerken gözlerim doldu resmen. nice fedakar annelerin varsa bir yerlerde cennet oraların en güzel yerlerine gitmelerini temenni ediyorum. teyzemin bunca yıldır hala o hasta hâliyle evladına bakması dünyadaki en güzel duyguları yansıtıyor. ömrünüz çok olsun.
  • amk makam aracınızın mtv'si bile bu insanlara üç ay nefes aldırır.
    üzen görüntüler.
  • ağlattı, mahvetti o eski hallerinden sonra şimdiki hallerini görmek. gözden uzakta nasıl hayatlar yaşanıyor içime oturdu. hiçbi şey görmüyoruz duymuyoruz.

annesine bi şey olursa ne olacak mustafa’nın hali ?
  • ''silgi de alacağız sana''

dede'nin daha bir dağıttığı video.
  • kimine göre çok kolay kimine göre çok zor elbet, ancak gerçek olan şu ki 38 yıl su gibi geçmiştir. ömür de öyle.
    artık, ebediyen yaşanacak gerçek hayatın kapısını ardına kadar açanın bu kadıncağız ve onun oğlunun mu yoksa ömrünü boş zevkler uğruna heba etmiş olanların mı karda olduğunu öğrenmeye çok az kalmıştır.
    ahkam kestiğime bakmayın kaybedenler kulübüne bir +1 de benim için yazılabilir elbet.
  • boğazımı düğümlendiren, gözlerimi yaşartan, melek gibi insanlara ait görüntülerdir.

geçmişe ait herşeyin böyle güzel ve temiz olması o kadar canımı yakıyor ki!

ah dedeciğim, şu dünyayı hınca hınç dolduran insanlar bir yana sen bir yana.

allah rahmet eylesin. mekanın cennettir inşallah...