• "çevreci kimliği ile tanınan mustafa koç, yatıyla çıktığı deniz sefası sırasında yatındaki tuvaleti kullanmak yerine denize çişini yaptı." yatın tuvaletindeki çişlerin nereye gittiğini merak etmekteyim.
  • "denize hiç işemedim demek, hayatımda hiç denize girmedim demektir..."
  • teknenin içindeki tuvalete işese de denize gideceğinden çok da önemli olmayan haber.

ayrıca ben her seferinde işiyorum. çok da sikimde.
  • bununla birlikte eger mustafa koc bos bir insaata girdiginde karni guruldayip, yapmasi gerekeni de yapiyorsa, tam bir halk adami, halktan bir insan oldugunu gostermis olacaktir aksfdakfa. halk olarak onemli bi kaidemiz vardir, denize girmissen ise, insaata girmissen sic..bu binlerce yildir booledir.
  • gereksiz habercilik örneği. öncelikle, sağlıklı bir insanın idrarı gözyaşından daha sterildir. mustafa bey istediği kadar işesin, denize hiç bir etkisi olmayacaktır. kaldı ki lüks yatın içindeki tuvaletin özel bir atık deposu yok. sifona basınca o da bütün boku püsürü denize bırakıyor. kısacası adam çükünden pet şişe çıkarmadıkça veya petrol işemedikçe sorun yok. gerçi adam çok zengin, senin benim gibi değil petrol işiyor olabilir.
  • -abi ?
    -denizdir alir goturur..
  • paranız varsa çişiniz bile haber olur söyleminin öznesi hede. ha haberi yapan medya siyasi olarak taraf tutup yayınlıyor tamam ama ben de direndim. benim çişime yazık değil mi?!
  • zengin pipisinin zengin çişi olduğu için muhtemelen rose mojitoya falan dönüşerek vücudu terk etmiştir. önemli olan senin, benim ve kasap fahri dayı' nın işememesidir.
  • keşke denizin içindeyken işeseymiş daha zevkli olurmuş diye düşündürten eylem.
  • hadi bunu ayıplayanlar denize işemiyorlardır belki, çok temiz ve görgü manyağı olduklarından heralde ama kardeşim o denizlerde milyonlarca canlı yaşıyor, balıktı, foktu, yunustu, balinaydı bunların böbrekleri yok mu, çiş yapmıyorlar mı sanıyorsunuz? sırf öyle olsa deniz suyu amonyaktan girilmez hale gelirdi. deniz suyu mineraller, çok faydalı falan diyosunuz e amonyak da var içinde bu suyun, hatta sen amonyağı daha az zehirli üreye çevirip atıyosun, balık onu bile düşünmeden amonyağı olduğu gibi suya veriyor. neyse demem o ki doya doya yüzün, yüzerken de istediğiniz kadar işeyin denize. aslında bunu şu başlığa yazmam gerekirdi heralde:

(bkz: denize işemek)
hesabın var mı? giriş yap