• çok yakında olacak bir durum. kemal kılıçdaroğlu tasfiye edilecek, bir ay evveline kadar chp koridorlarına dahi yaklaştırılmayan, yaklaşamayacağı söylenen mustafa sarıgül k.k'nın yerine geçecek.

chp böyle bir parti işte.

(bkz: rahmi koç chp ilişkisi)
  • muhtemeldir. hatta kuvvetle muhtemeldir.

zaten bana kalırsa sarıgül'ün amacı ibb değil, chp genel başkanlığı. sonrası malum.
  • uzak ihtimal değildir. basın ve abd tarafından deniz baykal zamanında kılıçdaroğlu'nun desteklenmesine çok benzer bir hava yaratılmış durumda. he iyi mi olur kötü mü dersen ben artık türk siyasetinde iyi-kötü kavramının ne olduğunu bilmiyorum.
  • http://n1311.hizliresim.com/1h/9/ucds3.jpg

kemal kılıçdar'ın dün yolsuzluk yapanlar listesinde adı geçen dosyasıyla poz verdiği mustafa sarıgül'ü bugün elmecbur cehepe'ye kabul etmesi olayıdır bir nevi. cehepe tam komedi dükkânı yemin ediyorum. hele kılıçdar'ın iktidarsızlığı..adam ne dese iki gün sonra tersini yapmak zorunda kalıyor. ''ihi tamam..he? tama rahmi bey tamam ben çekiliyim o zaman..hı hı..sarıgül bey'ler mi buyursunlar? tamam tamam ben şöyle köşeye geçeyim o gelsin, gel sarıgül bey ge buyur''..

(bkz: chp zihniyeti)
  • daha düne kadar ''sarıgül'ü partinin kapısının önüne yaklaştırmayız'' diye celâllenen cehepelilerin ne denli dürüst ve sözü yerinde insanlar! olduklarını gösteren durum.

n'ooooldu lan cehepeliler! hani sarıgül cehepeye giremezdi. bırak girmeyi adam başkanınızı bile alaşağı ediyor. nasıl? emir büyük yerden dedik ya b'ooolum:) rahmi bey sağolsunlar:) işte cehepenin nasıl yönetildiğinin kanıtı.
  • ekşi sözlük chp gençlik kolları daire başkanlığına bağlı zırtoların hakkında tek kelime edemedikleri durum. gandi kemal'inizi bu kadar mı seviyodunuz lan zırtolar:)
  • ismi çok geçtiği için olamayacaktır.
    sayın kemal bey bu konuda taviz vermez.
    olursa chp ye yüzde 5 gibi bir oy puan artışı katabilir.
  • zaten amaçları da o chp nin başına sarıgül'ü getirip chp yi ılımlı islam partisine dönüştürmek.
  • hayatta akp'ye katılmam diyen numan kurtulmuş'u genel başkan yardımcısı yapan partinin sempatizanları tarafından istenen durum. bu durumda eğlencelik bir hikayeleri daha olur.
hesabın var mı? giriş yap