• adamın gidip sonra arabaya bir şey olmuş mu diye bakmasına ne demeli.

arabanın sahibi olsam, bu beladan kurtardığı için anahtarı adama verir, eve yürüyerek giderdim.

not: anlamayanlar için açık yazdım.
  • olay izmir buca"da yasaniyor. karsidan karsiya gecerken tam araba carpacagi anda kucuk bir kizi koca yurekli bir adam inanilmaz bir refleksle kurtariyor. video

sosyal medyada ben soyle adamim boyle adamim diyen futbolcu sarkici unlulere gosterilmesi gereken videodur. adamlik boyle bir seydir iste.
  • helal olsun, belki de bir faciayı önledi. hem kızın hayatını kurtardı, hem de araç sürücüsünün ömür boyu çekebileceği vicdan azabını...
  • o arabanın şoförü olsam, o kızı tutan adama sarılır teşekkür ederdim.
  • kurtarmakla da kalmamış aynı zamanda küçük kız için kendisini arabaya siper ederek kız ve araba arasında tampon görevi de görmüştür. cesur bir harekettir ve herkesin saygısını kazanmıştır.

ayrıca akıllara şu reklam filmini de getirmiştir: bazen hiç yaşamadığımız anlar, en değerli anlarımız olabilir.
  • tek kelime ile helal olsun denilecek adamdır.
    hatta iki kelime ile oldu bak, yaptığı işin büyüklüğü tek kelime ile anlatılamayacak adamdır.
  • böyle güzel insanlarımız var, çok üzülüyorum hakettiği hayatları yaşayamıyor bu insanlar. 3 kuruşun hesabını yapmak zorunda kalıyor hayatın türlü çilesini çekiyorlar. buna rağmen böyle cesur böyle sevgi dolu olabiliyorlar.

gerçekten bu ülke insanına yazık ediyorlar.
  • bacaksız yaa, adam tutuyor o hala koşma derdinde.
    iyi ki o adam ordaymış. ne büyük bir şans.
  • küçük bir kızın hayatını kurtaran büyük bir adamdır.

bu arada o küçük kızın öyle başıboş koşmasına izin veren ailenin tavuk dönerine limon sıkayım.
  • (bkz: not all heroes wear capes)

helal olsun
hesabın var mı? giriş yap