şükela:  tümü | bugün
  • tinerin etkisi narkozla geçiyormuş diye düşündürten haberdir. şaka bir yana geçmiş olsun küçüğümüze. beşiktaş'ı tutmakta ayrı bir hastalıktır, çiledir, erken yaşta kurtulmuş oldu, sağlığına kavuştu :))
  • sünnet ameliyatına girmiş çocuktur ve ardından gs'li olmaya karar vermiş.
    sanırsam kökten kesmişler.

edit: "şu adama bu platformda yazı yazdırılıyor" vay arkadaş aktroller, sözlük abazalari, terör sevicileri, format sikenler... bunları geç ama bana yazı yazdırılıyor. affedersiniz de götümle gülerim buna ben*
  • teknolojinin ne kadar ilerlediğini gösteren iyileşen çocuk. o kadar başarılı ameliyatlar okuduk gördük ama böylesine hayat kurtaranı da çocuğa kısmet olmuş.
  • milli formayı ilk kez giydiğinde de fenerli olacak çocuktur.
  • "gün geçmiyor ki bir suriyeli daha dünyaya gelmesin." diyerek üzüldüğüm habere konu olan çocuk.
  • ulan hepinizin içinde galatasaraylı olma isteği var böyle narkozu yiyince ortaya çıkıyo işte
  • --- spoiler ---
    sünnet ameliyatına girmiş çocuktur ve ardından gs'li olmaya karar vermiş.
    sanırsam kökten kesmişler.
    --- spoiler ---

su adama bu platformda yazi yazdiriliyor, vay be.

kücük kardesimize gecmis olsun, hangi takimli oldugu/olacagi önemli degil insallah sagligina kavusur.
  • erkekliğe ilk adımı atmıştır. ardından da ikinci adım gelmiştir.

çok şampiyonluklar görsün.
  • büyüklerinin izinden giden çocuktur. bundan öncekiler de taffarel diye sayıklıyorlardı. hele şampiyon diye ağladıkça yüreğim parçalandı. narkozun etkisi geçince sevinmek için sevmedik len demeye başlar. ortamlarda başarı için desteklemedik dersin kim bilecek.