• tinerin etkisi narkozla geçiyormuş diye düşündürten haberdir. şaka bir yana geçmiş olsun küçüğümüze. beşiktaş'ı tutmakta ayrı bir hastalıktır, çiledir, erken yaşta kurtulmuş oldu, sağlığına kavuştu :))
  • sünnet ameliyatına girmiş çocuktur ve ardından gs'li olmaya karar vermiş.
    sanırsam kökten kesmişler.

edit: "şu adama bu platformda yazı yazdırılıyor" vay arkadaş aktroller, sözlük abazalari, terör sevicileri, format sikenler... bunları geç ama bana yazı yazdırılıyor. affedersiniz de götümle gülerim buna ben*
  • milli formayı ilk kez giydiğinde de fenerli olacak çocuktur.
  • "gün geçmiyor ki bir suriyeli daha dünyaya gelmesin." diyerek üzüldüğüm habere konu olan çocuk.
  • ulan hepinizin içinde galatasaraylı olma isteği var böyle narkozu yiyince ortaya çıkıyo işte
  • erkekliğe ilk adımı atmıştır. ardından da ikinci adım gelmiştir.

çok şampiyonluklar görsün.
  • sünnetle birlikte erkek olmak tanımına yeni bir boyut kazandırmıştır. erkek olan da galatasaray'ı seçer gibisinden. *
  • narkoz'un yan etkilerini tam olarak bilmiyorum ama sanırım genç arkadaşımızda yan etkisi bu olmuş. buradan genç arkadaşımıza geçmiş olsun diler,en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederim.

bu arada bu olaya fanatizm gözüyle bakıp çocuğa ana avrat söven yazar ya da yazarlar olursa en başında şunu bilmeleri gerekiyor ki bunu yaşayan çocuk daha 9 yaşında ve narkoz'un yan etkilerini "tam anlamıyla" biliyorsanız yorum yapın. aksi halde doktora falan gidin burada boş yazı okumayalım.
  • çivi çiviyi sökermiş arslan parçası. bi narkoz sayesinde ömür boyu tinere bağımlı olmaktan kurtuldun. gelmiş geçmiş olsun :)
hesabın var mı? giriş yap