• gerçek adı nasim najafi aghdam olan youtubeır. youtube'da eşit büyüme fırsatının olmadığını söylemiş ve youtube binasına ateşli saldırıda bulunup intihar etmiş. niye bilmiyorum ben bu kadına üzüldüm.
    internetten kazanç sağlayamadığı için ve kazancını sağladığı sistemin ayrımcılık yapması yüzünden bunu yapacak bir kadın gibi durmuyordu. belki de videoları çekmek için saatlerce emek sarf ettiğini düşünüp, emeği karşılıksız kaldığından böyle bir olaya sebep oldu. ne olursa olsun intihar edebilecek bir insan değilmiş gibiydi. olay günü hayvan hakları için et cinayettir yazılı bir pankart asılı olan arabasına zarar verilmiş. babası da youtubeda kullandığı efektlere tepkiliymiş. belki de tutunduğu tek dal youtube oldu ve o da izlenmeyi düşürünce böyle bir şey yaptı.

bu youtube yüzünden olan ilk ölüm değil. teknoloji ne denli iş kolaylaştırsa da olumsuz etkisi bu kadar büyüdükçe insanı korkutuyor.
  • yorekok sayesinde tanıdığım garip insan.vegan beslenme ve spor videoları çekiyordu yanlış bilmiyorsam.intihar etmiş.
  • (bkz: danla bilic)
  • aşırı kafa yapan videolarıyla tanıdığım kadındır kendisi. hala 90'lar azerbaycan modasından sıyrılamamış tarzıyla göz kanatır, inanılmaz güfteleri ve sesiyle östaki borumuzda salyangoz satardı. iyi bilirdik rahmetliyi...
  • videoları hızla internetten silinen rahmetli youtuber.

bir süre sonra hiç varolmamış gibi olacak. ve psychedelic videoları altın değerinde deep web materyali olacak.
  • (bkz: youtube shooter) artık bu şekilde anılıyor
    aylar önce ekşi sözlükten keşfetmiştim kendisini , kukla köpek balıklı bir denizde azeri türkçesi ile konuşuyordu.. pek ilgimi çekmemişti... meğer amerikada yaşıyormuş... youtube merkezine saldırı düzenleyip 3 kişiyi vurduktan sonra intihar etmiş...
  • dünyanın en çirkin ve en korkunç yüzüne sahip insanı. videolarını gece yarısı sakın izlemeyin yoksa benim gibi korkudan uyuyamazsınız
  • yorekok sayesinde az önce varlığından ve yokluğundan haberdar olduğum youtuber.nasıl bir ruh hali vardı bu kadında insan merak ediyor.
hesabın var mı? giriş yap