• sıcak kanlı, sakin ve güvenilir eğitmenleri olan dalış merkezi.
  • iyi bir ekiple profesyonel dalış turları gerçekleştiren kaş'ta bulunan dalış klübü.
  • güleryüzlü, profesyonel, daha başlamadan dalış konusunda size güven verebilen, sizin mutlu olmanızı ve hayallerinize ulaşmanızı sağlamak için ödeme konusunda size hiç sıkıntı yaşatmayan o güzel ekibiyle alacağınız her türlü eğitimi, yapacağınız her türlü dalışı hayatınız boyunca unutulmaz kılacak olan dalış merkezidir. aslında naturablue aktivite merkezi demek daha doğrudur. dalış dışında gerek eğitim gerek eğlence olarak paragliding ve tandem uçuşuaktiviteleri konusunda da uzman ve güvenilir bir ekip barındırmaktadır bünyesinde....
    kaş'a giden ve dalış ya da paragliding, tandem uçuşu yapmak isteyenlerin güvenle başvurabileceği ilk ve tek merkezdir. çünkü yaptığınız her turda, her aktivitede kendinizi kocaman bir ailenin içinde hissedersiniz.
  • mısır'ın ve mısırlılar'ın doğasından kaynaklanan küçük aksaklıklar yaşanmış olsa da 50 kişinin katıldığı çok keyifli, unutulmayacak bir sharm el sheikh dalış turu organizasyonu gerçekleştirmiş olan dalış kulübüdür.
  • kurban bayramında düzenledikleri 50+2 kişilik sharm el sheikh dalış turuyla kendilerime olan güvenimi, bağlılığımı bir kat daha arttıran dalış merkezidir... tek başıma gittiğim, gidene kadar "ya ben kimseyi tanımıyorum ki" diye karar kara düşündüğüm, ama sabiha gökçen buluşma noktasında ki buluşmanın ilk anından itibaren kendimi güvende hissettiren, ve tur bitip de eve gelene kadar her anında iyi ki gelmişim dedirten bir tatil, en önemlisi hem keyifli ve güvenli dalışlar yapmama hem de bu sayede dalış tecrübemin artmasına katkı sağlamış dalış merkezidir...
    hayallerimin gerçekleşmesinde hayatıma kattıkları anlamın tarif edilmesi imkansız olan, iyi ki tanımışım dediğim dalış eğitmenlerine sahip dalış okuludur aynı zamanda... yusuf ziya şulekoğlu, yıldıray şahinler, efe teke, olcay doğru, seçkin özatmaca ve zeynel kılıçparlar ve tabi ki melisa yıldırım... onlarla olmak ayrıcalıktır diyorum sadece... kaş' a olan bağlılığım onların sayesinde her geçen gün, her geçen saniye daha da artıyor...
  • yaz gelse de güvertesinde dalış sonrası, titreye titreye çay içsem diye beklediğim dalış organizasyonu...
  • tüp bitirmek icin su altında gezdirdikleride görülmüştür. öncesinde dalış rotasını iyi konuşmak gerekiyor. kilometrelerce uzaktan kaş'a kumda gezmek için gelmiyorsanız kanyon'un hemen arkasındaki dalış lokasyonunu tercih etmeyin. çekirdek ekip güzel, hakkını vermek gerekir.
  • dalışı ilk defa deneyeceklere şiddetle tavsiye edeceğim yer. yusuf hoca ve ekibine sonuna kadar güvenebilirsiniz.
  • bu işte daha ilgili olan, dalış ekibinin daha sevecen olduğu ve ünlülerin daha az gelip, sizin daha insan sayıldığınız firmalar var. başkalarına şans verin.
hesabın var mı? giriş yap