• kuzey amerika dolaylarında çokça bulunan su markası...
  • bulgar malı bir gofret markası.

"bulgar vaflası"* deniyor buralarda ve bir gofretsever olarak hayatımda yediğim en güzel gofret bu. sağolsunlar ellerini korkak alıştırmamışlar, basmışlar çikolatayı içine. ülke* sınırları dahilinde üretilen ve hatta dışarda üretilip sıklıkla marketlerde şurda burda görülen gofretlere bin basar, öyle bir şey..

kelimelerim az geldi ama bu güzellik için, farkındayım..

15'liği 3 tl'ye satılıyor.. hastası oldum öyle böyle değil.. param feda olsun bulgar vaflası'na..
  • türkiye'de de satılan bulgar gofret markası. daha önce nazarımda gofret liderleri olan 9 kat ve hoşbeşe 5 basar. nutella ve uludağ limonata fenomenlerine göz kırpan genç yetenek.
  • lübnanlı şarkıcı. kasım 2011 itibariyle "ghira" adlı şarkısıyla sürekli tv'de ve radyoda yer almaktadır. lübnanlı kadın şarkıcıların genel profili hakkında fikir veren bir imajı vardır. (fairuz hariç)
    bahsi geçen şarkı ve klip: http://www.youtube.com/watch?v=8rwvqkn5kaa
  • hayatımda yediğim en güzel gofret olmakla birlikte 6 ayda bir olan bulgar tanıdıklar vasıtasıyla olan görüşmelerimizi bana 30 metre bile uzaklıkta olmayan a101'e gelerek kısa süreli felç geçirtmiş ve hunharca stoklarını tek başıma tükettiğim mükemmel bulgar gofreti.

edit : heyecandan fiyatını söylemeyi unutmuşum 21lik paket 5.45 tl'den satılıyor
  • en son yanılmıyorsam 2010'da antalya'da rastlamıştım.
  • harika bir lezzete sahip, filtre kahve ve çayın yanında enfes giden koflet*.

hatta adına bulgarda vafla derler. göçmenler tarafından da satılmasından sonra yakın zamanda a-101 isimli fantastik marketlerde yerini almıştır. kapağında heidi terk sarı saçlı bir çocuk ; bulunur. bu arada donanımhaber ölücülerine kadar düşmüş durumdadır. ;;
  • hayatımda yediğim en güzel gofret
  • acayip bir şey gerçekten, alınca durduramıyoruz kendimizi kardeşim, kutudan üçer beşer alıp yiyoruz.

15 senedir hayatımda bu gofret. zorla unutturuyorum kendime, almayayım, yemeyeyim diyorum ama market rafında görünce de ille giriyor sepete meret.

bu kadar lezzetli gofret yapaılır mı ulan allahsızlar? ye gofreti git spora, ye gofreti git gym'e, çık koşuya. hayatımızı loopa aldık bunun yüzünden..
  • maaile severek tükettiğimiz vafli.
hesabın var mı? giriş yap