• bu oyunun kralı tabiki houston rockets'dı. ayrıca nba live 97'de olduğu gibi mouse ile oynanabiliyordu. tabiki mouse ile oynamak imkansızdı. düşünün ki o dönemin mouse'ları ne ergonomik ne de optik. son not jordan bu oyunda yoktur. bu yüzden bulls bu oyunda güçlü değildir.
  • michael jordan'ın player ismiyle yer aldığı süper oyun. bu oyun, kendisini takip eden dört nba live oyunundan da daha iyidir ve daha zevklidir.

seattle supersonics, chicago bulls, houston rockets tadından yenmeyen takımlardı. en zor modunda playoff'larda houston rockets'ı 121 - 115 yenerken jordan ile 71 sayı atmıştım, bir de indiana ile oynarken reggie miller ile 70 sayı atmıştım. hiç unutmam.

bulsam tekrar oynarım, o derece severim.
  • michael jordanin player olarak gozukmesinin sebebi sanirim isim hakkinin space jamin oyunu tarafindan alinmis olmasiydi. hatta sirf o yuzden o boktan oyunu aldigimi da hatirliyorum. keske o gunlere geri donebilsem.
  • miami de tim hardaway in olduğu, alonzo abimin de pivotculuk oynadığı oyundur.
  • her üçlük atıldığında "three" diye bağıran bir spikere sahip olan oyundu. ayrıca david robinson ve shaq ile dahi hızlı koşarak 3 sayı çizgisinin gerisinden şuta basıp, 3 saniye koridoru içinde şut tuşunu bıraktığınızda %80 başarı yakalayabiliyordunuz.
hesabın var mı? giriş yap