menos grande

  • mülayim ama sempatik (537)
  • 928
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

zombi istilasından kurtulma yöntemleri

eğer sadece ayağını yere sürüyüp mal mal dolaşan zombi varsa sorun yoktur. etrafınızı duvarlar ile örün yeter. tabi burada sadece insanların zombileştiğini varsaydık.

eğer 28 days later da olduğu gibi hayvanlar da zombileşiyorsa. bu sıçtığınızın işaretidir. kendinize kapalı alan bulun. mümkünse vücudunuzu kaplayan kıyafetler giyin.

eğer half life daki gibi atlayıp hoplayıp zıplayan türler varsa silah kullanma kabiliyetinizi geliştirin. en az gordon freeman kadar iyi pompalı kullanmalısınız.

eğer land of the dead deki gibi colt kullanabilen yüzebilen zombiler varsa sağlam bir taşıt bulun. ve yine land of the dead deki gibi zombiler havai fişeklere tepki veriyorsa bol bol fişek olmazsa patlayıcı taşıyın.

flame thrower ile çok sağlam frag yaparsınız hatta arkanızdan birileri double kill, multi kill god like diye bağırabilir.

eğer i am legend türünden zombiler ile uğraşıyorsanız büyük şehirlerden uzak durun. yok ben illa şehirlerde takılacam diyorsanız dandirik bir evde kalmayın. iki zombi kapıya yüklenince kapınız kırılmasın.

eğer shaun of the dead deki gibi zombiler dolanıyorsa etrafta sakın müzik plaklarınızı ziyan etmeyin. yanınızda salak arkadaş bulundurmayın. şehrin ortasındaki bara gitmeyin. ayrıca yaptığınız planları herkes ile paylaşın ki etraf neşelensin.

eğer resident evil zombileri ile uğraşıyorsanız hemen en yakındaki silahlı amcalara sığının. hayatınızda silah kullanmamışsanız ve tırsaksanız tek başına bir yerlere gitmeyin , mümkünse açık alanda durun. şemsiye isimli şirketlere dikkat edin.

eğer ısırılmış arkadaşınız varsa hemen kafasına sıkın.

eğer zombiler beslenemezlerse ve bu işin sonunda ölüyorlarsa bir kaç ay bir yerlere kendinizi kapayın.

eğer zombiler ölümsüz olmuşlarsa orhan babadan batsın bu dünya dinlemeye başlayın.

eğer insanlar zombilere bir şekilde üstünlük sağlarlar ise bu işe ticarete dönüştürmenin yollarını arayın.

eğer zombi oldunuz ama zekanızı aynen koruyorsanız artık dünyada sizden kralı yoktur. mal mal yaşayın.

devamını okuyayım »
22.05.2008 20:19