• sakin kalmasi gereken yazar. allah sabir versin :)
  • söyleyecek sözü çok olan yazar.
    bazen gülümseyerek bazen de yürü bee aslanım diyerek okuyorum.
    sözünün sonu tatlıya bağlansın bi de canı hiç yanmasın. böylesi bir dünyada hatta böylesi bir memlekette pek mümkün değil ama yine de dilek tutmak hala yasaklanmadı değil mi?
  • yunan tanrısı olduğunu iddia ediyor. gerekçeleri de, adonisleri varmış ve yunanca yazıları okuyabiliyormuş. benden daha ileri şizofren. sgfdhjsgfjhgshfj
    bi karga mı varmış, camına geliyomuş da, bu ona petibör veriyomuş, o da buna 24 ayar altın getiriyomuş. evet 24 ayar. karga manyak mı lan, petiböre karşılık altın getirir mi?
    türkiyenin çay stoğunun %90'ını tek başına tüketiyor bu adam. sabah 11'de de öğle yemeği hazır. evini dağıtırlar diye misafir kabul etmiyo. kapıyı çalan olursa da ölü taklidi yapıyo. çok konuşuyo bi de. yazarken olduğu gibi, konuşurken de senkronu tutturamıyor. neşeli , hep neşeli ^^
    izmir sokaklarında, kafada huni elde direksiyon iki tip görürseniz bilin ki biziz. düt düt düttttt !!!!!!!!!!!
  • 99 yılında çalıştığım teknik serviste bilgisayarların %90 nında bu ethernet kartları takılıydı. driver sorunu olmuyordu. çünkü artık bütün sorunlarını ezberlemiştik.
  • tayyip erdogani tebesir tozu icerken yakalamis, sahitleri var.

güzel insan vesselam.
  • gerçekten de çok güzel bi kadın :/
  • beni de alacak olan tatlı yazar.
  • şu an itibariyle evleneceğimizi açıklayan yazar, pardon müstakbel eşim.
  • dalarken boğulan olur mu, ben boğulursam köyüme gömün dedi.
    yaz sıcağında hiç ugraşamam orada bırakırım balıklara yem olursun ışte , dedim.
    kızdı.
  • çok iyi bir insan, iyi bir abi diyebilirim. kahvaltı yapmadan insanlara yardım edecek kadar ince ve çok güzel yunan şarkıları dinliyorum sayesinde. teşekkürler.
hesabın var mı? giriş yap