• (bkz: nef) inşaat firmasının türkiye'de ilk kez denenen markalı arsa satışı projesi.
    ankara'ya 90 km mesafede hirfanlı barajının yanında kocaman bir arazi almışlar.
    üzerine yapacakları yatırımla arsayı değerlendirip satmayı amaçlıyorlar.
    vaadlerini gerçekleştirirlerse hem kendilerine hem yatırımcılara kazandırabilirler.
    40-50 bin tl gibi miktarlara taksitli ödeme seçenekleriyle yatırım yapılabiliyormuş.
  • inistanbul faciası sonrası iş gyo çekildi anlaşılan, arsa satmaya başlamışlar :) soran olursa iş bankası farklı, chp alternatif falan dersiniz

yalnız ayıp be kardeşim, ankara değil kırşehir orası bir, ikincisi de bir sürü su kuşu yaşıyor oradaki doğal ortamda, göçmen kuşlar konaklıyor, bir yerin de anasını sikmeyin be
  • her mecrada reklamı yapılıp da, yeri belirtilmeyen arsa satışlı nef projesiymiş. reklamlarda yerini gizleyerek kafadan kaybetmiş adamlar zaten.
    araştırdim, kırşehir'in kaman ilçesindeymiş.
    şaka mısınız?
  • her yere reklam veren ama yeterli bilgi vermeyen bir garip arsa satış projesi.

mesela kırşehir olduğunu tanıtımda söylemiyorlar ama ortaklı almak isterseniz onun önü açık bilgisini veriyorlar.

satın alayım desen ne kadar sürede ne kadar bir kazanç bekliyorlar veya kazanç bekliyorlar mı o da belirsiz.

tanıtımın tek güven veren yanı nef markası. onun dışında ben bu işten bir şey anlamadım.
  • kim oturacak burada? her yere uzak.
  • satış ekibinin başında (bkz: can kakmacı) olduğunu duyduğum proje.

yıllarca 10 liralık domaini 10bin liraya satan mega holding firmasının da üst seviye üyelerindendir.
    yıllarca bir sürü insanın hayallerine olan inancını kullanarak piyasanın altını üstüne getirdiler. şimdide buradan gömmeye çalışıyorlar sanırım.

bu ismini duyana kadar projenin her aşaması çok mantıklıydı ama bu kişi işin başındaysa kesin operasyon büyük.

ben kendi adıma bu yatırım riskini alamadım...
  • kendileri tarafından #114135344 numaralı entry'ye ilişkin olarak gönderilen cevap metni aşağıdadır:
    yukarıda bahsi geçen kişi ( can kakmacı) dolaylı yada direkt olarak nef ‘te çalışmamakta olup şirketimiz ile hiçbir alakası yoktur .’’

kamuoyuna saygı ile duyurulur
  • birgün yine reklam yapıyoruz ama nasıl altından zarar etmişim aman nasıl morelim bozuk bir baktım nef sity 82 başlığı.hemen yazayım da elalemi uyarayım onlarda yatırım yapsınlar morelleri düzelsin dedim.yani o derece süper yatırım.bakınız bende sola yatırdım böyle bir yatırım bekliyordum
  • ne detaylı bir bilgi var nede projenin nerede nasıl olduğu belirtilmiş. resmen keriz silkeliyorlar. aman dikkat edin bence. kırşehir'de ıssız bir yerde. ağaç bile yok arsada.
  • bahsedilen projeyi dinledim uzun uzun görüştüm evet mantıklı geldi fakat türkiye şartlarında teslim tarihi 2025 olan projeye yatırım yapmak büyük risk. nef güvencesi bile olsa yine de yatırım yapmadım.
hesabın var mı? giriş yap