• kendisiyle tanışıp, arkadaş olmak istediğim, kendi fikirlerini açık, net ve anlaşılır aktaran; kendini iyi yetiştirdiğini ve geliştirdiğini düşündüğüm bir insan :). bana göre zayıf bulduğum tarafıysa esprileri. belki kendi açısından tamamen ciddi gitse insanlar sıkılabilir ama esprilerine pek gülmedim bugüne kadar kusura bakma ;(. onun haricinde örnek alınası nadir kanallardan olduğunu düşünüyorum.
  • youtube da eleştiri videoları çeken dandik youtuber.kendini bilirkişi zannediyor herhalde.
  • hakkında hiç entry girilmemiş olduğunu görünce şaşırdım ve youtube çöplüğü'nün daha da büyüdüğünü düşünmeye başladım.

neo & toprak gerçek youtube kanalı

son zamanlarda enes batur,orkun ışıtmak gibi çok fazla para kazanmalarına gıpta eden herkes youtube kanalı açıp annesine ölüm şakası olsun,kekoya kışkırtma olsun her türden saçma ve vakit kaybı videolara rastlıyoruz.youtube her ne kadar şiddet içeren videoları kaldırdığını söylesede bu tarz videolar şiddet içerebilyor.bu kanal her ne kadar yorekok veya carry potter alternatifi gibi görünse de bir yorum kanalı olmasına rağmen yorekok veya carry potterdan daha sade bir anlatış şekli ve tarzı var ve bu onu son derece anlaşılır kılıyor.ancak arkaplanda gösterilen free gaameplayler çoğunlukla aynı olduğu için videodan birazcık soğutuyor.sonuçta gameplayler insanları birazcık ayakta tutmak için var.kanalın abonesi her ne kadar gizli olsa da totalde kaç para kazandım gibi videosunda 86,000 abone gördüm.konseptine gelecek olursak herhangi bir konsepti yok ancak biz sana slime kanalı ol demiyoruz ki abi.şunu ele alırmısın dediğimizde sadece o konu hakkındaki görüşlerini merak ediyoruz.konsepti olmadığı için herhangi konudan eleştiri yapıyor.youtuberların çoğu videoyu 10 dakikaya uzatmak için (sınırsız reklam koyup daha fazla para kazanmak amacı) boş konuşup videoya 1 dklik intro koyar ama bu 10 dakikayı boş konuşarak geçirmiyor.para kazanabilmek için reklamları atlamamayı rica etsede youtube nasıl kafadaysa 10 dakikalık max yt star reklamı koyuyor.ben o reklam bitene kadar haftalık market alışverişi yaparım amına koyayım.ad block kullanmayın dese de musical.ly reklamlarına bir yere kadar sabredebilirsin.yinede izlemesi eğlenceli sayılı youtube kanallarından.arkaya pubg videosu koyup doların 20 tl olmasını konuşsa 2 saatlik reklam çıksın atlamam ama o reklamı da izlemem,niye izliyim mal mıyım ben.yani şaka bir yana kanalın tüm videolarını baştan sona izleseniz ne dediğimi anlarsınız.youtube hayatında başarılar,yolun açık olsun...

kendine bir mikrofon al
  • youtubeda güncel haberler üzerine bilgi veren kişi. genellikle mantıklı konuşur ancak bazen saçmaladığı oluyor
  • youtube'daki yorekok benzeri bir eleştiri kanalıdır. fakat kendini youtube kültürünü eleştirmekle sınırlandırmaz. sık tekrar ettiği kelimeler sebebiyle başlıkları / konuları ilgi çekici olmasına rağmen ürettiği içerik vasattır. aynı fikirde olduğunuzda bile 3 dakika içinde bayılabilirsiniz.
  • t: bir youtuber.

her zaman her fikrine katılmasam da çoğu videoda mantıklı konuşuyor kendisi. yediremeyenler direkt yorumlara boş yapma yazıp ya da küfür ederek belli ediyorlar nasıl bir tip olduklarını. örneğin bu tarz yorumlar adamın ne kadar açık, net ve doğru konuştuğunun bizzat göstergesi. severek takip etmekteyim.

edit: imla.
  • bir dakikalik bir videonun bile en az 4-5 dakika boyunca yorumunu yapıp insanı sıkmasını saymazsak, eleştirilerinin gerek çok mantıklı konuşması, gerek eleştireceği konuları önceden arastırıp öyle yorumlaması olsun, gerek te samimi bir üslubu olsun oldukça iyi bir eleştiri kanalıdır.
  • ekşi sözlük'ün engellenmesine olan yorumu yayınlayan takip ettiğim içerik üreticisi. ekşi'yi tam olarak doğru şekilde anlatmamıştır.

ekşi sözlük kapatılmayı hak etti mi?
  • son dönemde 'sadece enes' kanalı ile girdiği medeni tartışmanın özellikle genç zihinlere çok etkisi var. hak, hukuk, adalet, özgürlük ve bir çok alanda fikirleri çarpıştırıyorlar ve aslında birbiriyle kesişen fikirlerinin güçlü yanlarından memnun görünüyorlar ki bunu sürdürüyorlar...

neo özelinde hakaret ve aşağılama suç olmalı ki bunu da psikolojik şiddet getirdiği gerekçesiyle temellendiriyor. enes özelinde ise fiziki şiddet boyutlarında olmadığı sürece fikir özgürlüğü kapsamında ki bunu da fiziki şiddet getirdiği, kısaca insani gelişmişliğin önünü kesmesiyle temellendiriyor.

tartışma konusu güzel, son zamanlarda televizyonlarda olmadığı türden başarılı ve buraları okuduklarından onlara bunu canlı yapmalarını tavsiye ediyorum. siyesetçilerin yapamadığını sizler yaparak daha büyük işler başarabilirsiniz. bu gerçekten mümkün ve şuna inanın ki bu tutum siyasetçileri çok daha hızlı dönüştürecek, yaptığınız şeyden büyük mutluluk duyacaksınız.
  • yorekok olmayı becerememiş youtuber.

başlıca özellikleri:
    çok sıkıcı.
    sesi de çok ne bilim yavaş mı?
    boğuk.
    daha çok sıkıcı.

kısaca sıkıcı.
hesabın var mı? giriş yap