• gerçekten çok üzücü böyle bir resmi paylaşması, müslüman bir ülkede yaşayacaksın sonra kalkıp islamiyetin en yüksek değerdeki şahsiyetine hakaret edenleri sırıtarak objektife doğru tutacaksın sonrada diyeceksin ki düşünce özgürlüğü, bu dine mensup olmayabilirsin, bu dini ve inanç sistemini sevmeyebilirsin ama o dergiyi de öyle suratımıza suratımıza tutamazsın.düşünce özgürlüğü de bir yere kadar , o yerde de benim en önemli değerlerime de sırıtarak saldıramazsın o yüzden o düşüncelerini de dergiyi de içinde sakla bi zahmet
  • chp denen halk ve hak düşmanı siyasi yapının bu ülkede neyi temsil ettiğini anlamak bakımda manidar bir paylaşımdır.
  • (bkz: provokatör)
  • allah ıslah etsin
  • ben hassasiyetlere saygı duyulması konusunda bir çok kişiden ayrışıyorum. saygı kelimesini çok kutsayanlardan değilim. ama toplumda gelişen duyguları deşmenin faydasını anlayamıyorum.

gereksiz işlere kalkışmış hanımefendi.
  • chpli denince kimsenin şaşırmayacağı bir olay gerçekleştirmiş kişi.
  • kendine yakışanı yapmış bir kadın.
  • görüyorum ki neptün soyer gibi bir cumhuriyet kadınını karalamak için aktroller kampanya başlatmış. eşi seçildiği günden beri canla başla bu toprakların insanı için çalışan bu kadını kötüleyen herkes şerefsizdir. siz neptün hanımın bu ülke için yaptıklarının 10 da 1 ini yapında sonra konuşun alçaklar. azcık utanın be
  • islamcıların yeni konsolidasyon malzemesi.

neptün hanım o fotoğrafı paylaştığı dönemde yani 5 sene önce herkes je suis charlie diyordu hatta dönemin başbakanı cenaze töreninde ön safa geçmek için mücadele ediyordu

yemezler.
  • elindeki paçavrayı nereden bulduğuna dair kafada soru işaretleri bırakan bireydir.
hesabın var mı? giriş yap