• biraz (bkz: purge), biraz (bkz: dope), birazda (bkz: who am i) içeren 90 dakikalık çıtır çerez film. zaman kaybı değil ama mükemmelde değil.
  • periscope filmi.
    twitter çekilmedi.
    facebook var zaten(içinde napster bonuslu)

instagram ve wikipedia güzellenebilir.

şeyi düüşünmedim değil.
    burayı film yapsalar ya.
    eşki şeyler para etmediyse mesela.

dürümcübaşı bunu beğendi.
  • ana tema olarak süper orijinal olmasa da işin içine teknolojiyi katarak çok iyi bir film yapmışlar. film eğlendirdi fekat konu beni gerdi. spoyler olmasın ama bu tip şeyler gerçekten olabilir yani boktan kendini kanıtlama sevdaları birilerinin canını yakabilir.

senaryo çok güzel yazılmış. replikler çok doğal. filmi canlı tutmak için ufak tefek şeyler yapılır, örneğin syd bacının odadan çıkarken birinin yüzüne sigara dumanı üflemesi gibi.. o milim saniyeyi seyirciyi yormadan doldurmuş olursun.. o tip ufak şeyler çok vardı ve belli ki düşünülmüş.. dilerim uçan poşetle sanat kasma devri bitmiştir.

görüntü yönetimi muhteşemdi. denenmedik lens, bakılmadık açı bırakmadı. hepsini de yedirdi. bu arada kırmızı ve maviyi sike sike soktunuz gözlere.. bazı holywoodçular çok çakalsınız lan... bence görüntü için oscar adaylığı bilem gelebilir, hatta belki ödül bile.

8/10
  • iyi bir konunun nasıl ergen filmi gibi çekilip rezil edilebildiğinin güzel bir örneği.

içerisinde bolca "iyi hadi bunu da yiyelim..." demeniz gereken sahne ve berbat bir son bulunmaktadır.

ıq seviyesine bağlı olarak ortam içerisinde zevkle veya esefle izlenebilir.
  • 2000li yılların başında bu film çekilmiş olsaydı bilim kurgu kategorisinde olurdu. bugün ise filmdeki teknoloji hayatımızın gerçeği.
    we're living in the future
  • gençlik filmi gibi başladı, adamakıllı bir filme dönüşüyor mu dedik, ergen filmi olarak bitti. dave franco rezaletti. kesinlikle rol yapamıyor. filmin sonuna tahammül etmekte zorlandım. juliette lewis'i çok severim. kendisinin böyle filmlerde anne rolünde oynamak zorunda kalmasına üzülüyorum açıkçası.
  • sıradan bir teenage filmi. çerezlik olarak izlenebilir ama fazla bir beklentiye girmeyin.

her ergen filmi gibi bu filmde de tonla mantıksız açıklar bulabilirsiniz.

misal:

--- spoiler ---

filmde bahsi geçen "nerve" oyununun açık kaynaklı olması o oyuna doğrudan müdahale edebileceğiniz anlamına gelmez; en basitinden.
    --- spoiler ---

eğlenceli ergen filmi istiyorsanız superbad, project x falan izleyin. bu filmden kat kat daha iyiler.
  • soundtrack'i hakkını vermiş sadece.
  • yardımcı rolde ki kızı hande erçele bir tek ben mi benzettim dediğim çerezlik film
  • en baştaki entrylerden daha güncel itibariyle söylemek gerekir ki; günümüze bi hışımla gelen teknolojinin yaratmış olduğu cep telefonları ve online hayatın çıktılarından biri olabilecek olayı konu alan günümüz filmi. pokemon go gibi ama çok daha tehlikeli bir versiyonu. izlenebilir bence. muadili olmayan bir film. ama gerisi gelecek gibi
hesabın var mı? giriş yap