• ilk defa a101'de gördüğüm sanıyorum yeni bir ürün. türk kahvesi, filtre kahve dışında pek kahve tüketmeyen ben bir şans vermek istediğim için aldım. söylediği gibi az miktarda üstünde köpük yapıyor sert değil ve yumuşak (kremamsı bir tadı) bir içimi var. sert kahveleri sevmeyen ama yine de sütsüz, şekersiz içmekten vazgeçmeyenler için güzel bir ürün. ne kremalı ne sert tam bir ara geçiş formu olmuş.
  • a101 den bir süre önce gurme bir arkadaş tavsiyesi sonucunda aldığım hoş içimli kahve. sert değil ama aromasını hissettiriyor. köpüğü de gerçekten kadifemsi. sütsüz ve şekersiz içimde özellikle lezzetini hissediyorsunuz. keşke reyonlarda daha sık görebilsek. zira başka hiç bir yerde görmedim ama arıyorum.
  • rakibi jacobs velour'a göre bariz daha kaliteli çekirdeklere sahip olan, classic ve gold arasında güzel tat yakalamış, bol köpük üreten bir kahve. velour da güzel köpük oluşturuyor fakat tadı berbat, çekirdeklerinin dandik olduğunu düşünüyorum. aynı şekilde ucuza satılan fakat bu ürünler gibi toz değil granül yapıda olan nescafe taster's choice gene kalitesiz bir ürün. umarım piyasada devamı gelir.
  • tesadüfen görüp, denemek için aldığım ve çok beğendiğim kahve.
    büyük granüllü değil, ama türk kahvesi gibi tamamen toz da değil; arada bir yapısı var. mikroskobik granüllerden oluşuyor sanırım.

tadı yumuşak, hani acı kahve sevmeyenlere çok uygun. ben sütlü içtiğim için, nescafe gold vs gibi ürünlerden çok daha tatmin etti beni lezzeti.

sütlü, yumuşak kahve sevenler ve sütsüz kahvesini çok acı tercih etmeyenler kesinlikle denesin derim.
  • nescafe klasikten üstün bir kahve,
    benim içtiğim made in russia olan 95gr kavanoz üründü.

gold kadar iyi değil, tabi toz şekilde bir miktar köpük yapıyor

3ü birarada sevenlere hitap edecektir
  • a101 görüp aldığım un gibi,granül değil.pudra formunda vede harika birşey.yarım milyarlık kahve makinaları satmayabilir bunun yüzünden .başarılı
hesabın var mı? giriş yap