• psikoloji camiasinda " cok basarili" oldugu her firsatta yenilenen; dunya sekeri egitim psikologu.
  • öğrencileri tarafından çok sevilen, pratikte de çok güzel çalışmalara imza atmış ve liseden beri arkadaş olduğu bir başka muhteşem insan neylan özdemir'le bakış adlı psikolojik danışmanlık merkezini açmış olan hoca. kendisi aynı zamanda bir süre önce vefat eden sulhi dölek'in de eşiydi.
  • kısa bir dönem yeditepe üniversitesi'nde de ders vermiş olan, örneklemeleri ve öğrencilerle diyalogu süper akademisyen. üniversite kariyerimin ilk açık kitap sınavını da kendisinin dersinde yapmış olmamdan ötürü ayrı bir yeri vardır kendisinin.
  • kendisinden edindigim bilgilerle gün icinde beni defalarca mutlu etmis, sasırtmıs, bilgili, bilgisini paylasmayı seven, masalları yeniden yorumlayan, analiz eden, jung sever, sempatik, ilim cinde de olsa gidip ögrenmis hatun kisi.
  • hayatla savaşma, uyum sağla düstürünü benimsemiş bir psikolog.
  • işlediği konuyu ilginç ve anlaşılır anlatabilen tatlı hoca. her derste ya yeğenlerini ya da kendi anılarını anlatır. bu anıların çoğu birilerinin aniden ölmesiyle biter.
  • bugün afet psikososyal destek platformu eğitimi ile kendisinden “yas süreci ve travmatik yas ile çalışmak” başlıklı oturumunu dinleme fırsatı buldum. o kadar spesifik ve etkileyici bir şekilde paylaşımlar yapıyor ki kendisi anlattıkça “iyileştiren” tarafta olan bile iyileşiyor.
  • bi 68 yıl daha yaşasa yine anlattıklarına ve deneyimlerine doyulmaz. eğer ilginiz varsa kendisinden çözüm odaklı terapi ve kriz-travma-yas danışmanlığı eğitimlerini almanızı öneririm. özellikle okul psikolojik danışmanları açısından tavsiyeleri paha biçilemez.
hesabın var mı? giriş yap