• yemin ederim beyinsizsiniz, sike sürecek akıl yok...

sırf kadın solcu diye köpük saçıyorsunuz itiraf edin. yoksa söyledikleriniz sadece cehaletinizi ve zeka seviyenizi ortaya koyuyor.

1- efendim kimse bekletilmez önce ödül alınırmış. hepiniz ödül töreni uzmanı oldunuz! kadın unuttum diyor heyecandan olamaz mı? konuşma da 3 dk, alkışlar vs uzamış. en fazla, fazla uzattı ayıp dersin! geçip arkasından ağzını burnunu bükmez hele hele ödül konuşmasını hiç kesmezsin! madem hepiniz nezaket uzmanısınız asıl nezaket bu! konuşma kesilir mı ulan hıyarlar! kadında bana sus demek istedi heralde diye yormuş.

2- heralde diğer adaylar zayıftı ondan bana verdiniz demiş, diğer adayları aşağılamış. kim ulan diğer adaylar bi sayın bakalım! bakalım gerzekliğinizin farkına varabilecek misiniz!

3- bana erkek rolü verin demiş!
    eee? konuşmasının içeriği o zaten, sektörde kadınların ezilmesi (beğen ya da beğenme kadın bu konuda bir şeyler söylemek istemiş)! kadın laf sokmuş. bunu da anlamamışsınız.

sürekli gerzek gerzek aynı bahaneleri sıralamışsınız ama derdinizin o olmadığını hepimiz biliyoruz!

sürekli insanları sjw diye aşağılama sebebiniz de bu işlerin son zamanlarda daha çok hdp tarafından sahiplenilmesi! siz konuya değil kimin sahiplendiğine düşmansınız.

eskiden bunları çydd, aydın doğan'ın kızları, hürriyet gazetesi vs yapardı hepiniz çevreci, eşitlikçi, modern kesilir caka satardınız. akp sağolsun bu saydıklarımda derman bırakmadı tek ses çıkaran hdp kaldı, zorunuza giden de bu...

bir diğer örnek de greta thunberg aynı gerekçelerle o da buralarda aşağılanıyor. dediklerinin nesi yanlış? cevap yok. eee o zaman? e ama pkk, ypg, ameriga, soros vız vız vız... düşmanlığınız kimin sahiplendiğine içeriğe değil...

hadi şimdi siktirin gidin.
  • bu ülkede herşey olunur ama rezil olunmazın son mümessili. bir bitmedi eften püften nem kapıp duyar yaratma çabanız. hep mağduru oynamayı ne kadar da iyi biliyorlar. sjw dedikleri şey gerçekten zehrin ta kendisi ve inanılmaz tehlikeli. ama bıktırdınız artık. sen sahneye sarhoş çıkıp dakikalarca saçmala, sonrasında açılın ben mağdurum. bence artık yemiyor insanlar bu taktikleri.
  • hayatımda ilk defa ak troll'lerle ve ülkücülerle aynı cepheye düşmeme sebep olmuş, elinde ödül olmadan zafer konuşması yapan yıldız tilbe.

cehaletine, tutarsız ve saçma sapan, rakiplerini de aşağıladığı konuşmasını yaptığı sırada yaşadığı özgüven patlamasını da (-kim viyerdiyah bana bu ödülüğğ?!) ekleyince hayatta en sevmediğim insan tipi oluverdi. bir de haklıymışçasına zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışması..
  • yaptığı hareketlerle görgüsüz,yaptığı konuşmalarla da son derece provakatif sjw olmayı bile başaramamış bir sjw aday aday aday aday aday aday adayı.
  • puta tapanlardan olmadığı için oscar çakması heykelciği sikine takmamış oyuncu.

kendisini okan bayülgen zamanlarından tanırım ve çokta beğenmem açıkçası.
    seçici kurulun onu en iyi seçmesine mütevazi bir dille teşekkür ediyor. her sanatçının yapması gerektiği gibi, birinciliğine paralel konularda nüktedan bir dille farkındalık oluşturmaya çalışıyor. üstelik bunu gerçekten mutlu olmuş kadın ışıltısı saçarak, lirik bir şekilde yaparken kadraja haluk giriyor ve rol çalıyor ba ba ba ba ba.
  • kendisi hatalıdır. ödül sahnesi nutuk yeri değildir. allah'tan solcu değilim. bunun gibilerle aynı çizgide olmadığım için ne mutlu bana.
  • 40 yaşında kadın böyleyse akp milflik kurumunu da bitirmiş demektir.
  • bıktırdı.
  • ben en iyi kadın oyuncu ödülüne aday olsam, yapacagim konuşmayı 2 ay öncesinden hazırlar, hem ezberler hem de kağıda yazar yanıma alırım. oscar koleksiyonu olan aktörler içinde bile böyle yapanlar var. hele hele çıkıp politik mesajlar verme niyetindeysem lafın nereye gideceğini kırk kere düşünür, hesap eder, öyle konuşurum.
    iki kelimeyi bir araya getiremeyen, alt yapısı yetersiz insanlar, önemli bir topluluğun önünde böyle spontan konuşup ders verme cesaretini nerden buluyorlar çok merak ediyorum. üstelik sana ödülünü takdim etmek için orada bulunan insanı tamamen yok sayarak. bu heyecanla falan açıklanacak birşey değil. bir de ertesi gün taklidini yapmış ki daha da çirkin.

ödül töreninde akım derken bokum demiş oyuncu.
  • harikaydı. konuşması da, kıyafetide, heyecanıda
    sistemin adamı olmayan bi konuşmayı çok özlemişim.
hesabın var mı? giriş yap