• komiktir. cinsel içerikli setlerinin yanı sıra roasting'de oldukça iyidir.
    şu linkte bir best of izlemek mümkün: https://www.youtube.com/watch?v=2ilu0px_we4&t=1s

erkeklerin belaltı muhabbetlerde tekeli olduğunu düşünen (ama öyle düşündüğünü son nefesine kadar reddedecek) ya da erkeklerin kadınlardan çok daha komik olduğunu düşünen (ve böyle düşündüğünü açıkça beyan edecek) kamil'lere komik gelmesi pek mümkün değil. beğenmeyen herkes bu kategoriye düşer demiyorum ama baya olası. conan'a sık sık çıkar, youtube'dan kliplerine bakabilirsiniz, son olarak conan'ın podcastinde de dinlemenizi tavsiye ederim.
  • joe rogan experience sayesinde keşfettiğim bir komedyen. bu roast performansını özelikle çok beğendim.
  • roasting performansları aşırı komik olan komedyen. şaka yollu söylediği bazı şeyleri düşmanıma söyleyemem, kadında iyi yürek varmış*
  • aşırı komik ve hoş kadın. (bkz: the fix) isimli televizyon programı vasıtasıyla tanıyıp akabinde stand up'ını izledim. o sevimli suratının ve tavırlarının arkasına sığınıp çok kara, kaliteli ve sert bir mizah sergiliyor. bayıldım.
  • bangin stand up ı muhteşem tespitler içerir. güzel, akıllı ve komik kadın.
  • yeni stand-up special'ının adı good clean filth'tir. özel düşüncelerini ve deneyimlerini paylaştığı için yakın arkadaş muhabbeti içinde hissettiren (dinleyicilerine bestie diyor), pandemide haftada 4 bölüm şeklinde başlayan ve şimdi haftada 1'e düşen podcast'i nikki glaser podcast, özellikle komediyle ilgilenenlerin ve/veya içe dönük karakterli olanların (bkz: introvert) dinlemesini tavsiye ettiğim bir ciciliktir.
  • yeni tanıdığım komedyen.

https://youtu.be/2ilu0px_we4
  • kendini komik sanan kadın. kendisine gülenin aklı ve iyi bir mizah anlayışının olmadığını hemen anlayabilirsiniz. güzel roasting yaptığı da yoktur, onun üstadı kadınlarda sarah silverman falan olabilir. bu da onun çırağı bile olamaz. uydurma şeylerle de roasting yapılmaz, olanı kullanırsın. bu uyduruyor.

sürekli seks konuşmasına karşı değilim. seks süper bir komedi malzemesi ama iyi ve zekice yapılması lazım. cem yılmaz'ın "post ejaculation syndrome" ve "beyni yok, fikri var" esprileri bunun en güzel örneğidir mesela. bu kadının yaptığı ise hiç gerçekleşmediğinden emin olduğunuz uyduruk seks hikayelerinin aşırı abartılmış ve iyice iğrençleştirilmiş hali. yaratıcı değil, orijinal değil haliyle hiç komik değil.

komedide de liyakat olması lazım di mi? peki bu karı neden ünlü? çünkü taş gibi bacakları var ve hep süper minilerle sahneye çıkıyor. sahneye görülecek bir şey koyarsanız insanlar salonu terk etmez. formül bu. bu kadınla karşılaştırıldığında ondan bin kat daha iyi olan bir sürü erkek stand-up komedyeni var ama bu kadın kadar tanınmıyorlar. diyorum: biz kadınlar ayrıcalıklıyız. bir konuda ünlü olmak için erkeklerin onda biri kadar çabalamamız gerekiyor. hele hele mini eteğimiz varsa çabalamasak bile olur. bu kadın kadar yeteneksiz, aptal ve iğrenç birinin ünlü olmasını sadece bununla açıklayabiliriz.

amerikan komedisi zaten genelde düşük kalitesiyle ve klişeleriyle bilinir. biz yine ingiliz ya da devşirme amerikalı komedyenleri izlemeye devam edelim.
  • the standups 4.bölümü sayesinde keşfettim kendisini. başta itici geldi; sonra ohaa ne anlatıyo lan bu hahah diyerek kilitlendim.

baya awkward humor. iğreniyosun ama gülüyosun. puhhahah gülmesi değil de ısısısısı gülmesi.
  • amerikali sarisin, bence seksi gorunuse sahip, bir komedyen. cok komik degil, hatunun kendisi icin izlenebilir.
hesabın var mı? giriş yap