• dünya edebiyatından ünlü yazarların eserlerinin yer aldığı turuncu kapaklı kitapları, meğer birleşip marilyn monroe portresi oluşturuyormuş. bir benzeri daha gelecek gibi, görünüşe bakılırsa.
  • yeni bir yayınevi.

iyi başladılar.

julio cortazar ve bazı başka saygın yazarların bir elin parmakları kadar kitabını yayınladılar.

kitap kapaklarında mehmet ulusel lezzeti, göz tatlandırıcı.

muvaffakiyetler temenni ediyorum.
  • amacım kimseyi kırmak degil, o yuzden direkt isim vermeyeceğim, çevirmen arkadaşı da tenzih ederek söylüyorum: fakat sen tut 90 doğumlu bir öğrenciye kitap çevirt hem de orijinal dilinden değil de ingilizceden, sonra da ben yayınevi kurdum diye ortaya çık. zahmet etmeseydiniz, o seviyede çok yayın var be gülüm. ama siz de haklısınız tabii niyet belli, hedef kitle belli.
  • (bkz: notos öykü)
  • resmi sitesi notoskitap.com'u 1,5 yıldır yenilemeyen; notoskitap.blogspot.com'u ise an itibarıyle mahkeme kararıyla engellenmiş olan yayınevi.
  • bazı ürünlerinin e kitap olması harika.
  • 2020 yılında düzgün bir internet'ten satış sitesi olmayan, google formlar üzerinden havale/eft veya shopier üzerinden kitap satarak çağa müthiş ayak uyduran yayınevi. yeni bir yayınevi olsa anlayacağım da on dört yıldır sektördeymişler.
  • adaları seven adam'ı güzel bir kağıda, büyük puntoyla basmış olmaları çok hoşuma gitti. okuma kalitemi yükselttiğini hissettim. aynen linkteki önizleme gibi. kağıdın normalden biraz daha kalın olması ve kapağın iç kısmının renkli olması gibi küçük detaylar beni mutlu ediyor. bir de kumaş ciltli olsa tam olacakmış.

ek: daha sonra aldığım başka kitapları böyle değil.
hesabın var mı? giriş yap