• neden özel uçakla düğün gibi özel bir işe gidilir ki? ben öyle yapsam yerel halktan tiksindiğim için aynı uçağa binmezdim muhtemelen ama meclis başkanı neden yapar anlamış değilim?
  • yeni anaysa konusunda en son konuşması gereken, en son güvenilecek kişidir.

istanbul sözleşmesi'nden nasıl çıkıldı biliyor musunuz? çok iyi hatırlıyorum, bu adam ilk dedi, "istanbul sözleşmesinden çıkılmalı" diye. sözleşmeden çıkılalı beri kaç kadın katledildi? sonsuza kadar cehenneme gideceğini bile bile nasıl uyuyabiliyor acaba?
  • başganım benim anayasa teklifimi de ciddiye alın nolur..

madde 1.. you will own nothing and you will be happy

offff... mega kafir klaus şuvvab bu maddeye bayılıcektir..

madde 2.. türk'ün canı, malı, evi, tarlası size helaldir...

ohhhşşş.... şeytantapıcısı george sorros'u da dadmin ettik... gerekirse rotüşlemeler yapılabilir. zaten türg diye bişi yoktur falan gibi bilimsel reğalitelerle desteklenebilir..

madde 3. virrus dediğimiz anda camiler kapanır.. ama turistler sabahlara kadar alt alta üst üste tepişebilir... onlara virrus yok... çünkü enjoy i'm vaccinated

tamamen bilimsel bili bili bi madde oldu bu.. süpier..

gerisi de doldurulur bi şekilde.. yok işte köpek kutsal hayvandır, küresel ısınma siksiği'ne iman etmeyenler mekkeli müşrüktür falandır filandır...

böylece 666'cı yeni küresel koronko sikibonko sapıklık ve allahsızlık nizamına özgürtlükcü anayasağımızla sert ve hazırlıksız girişler yaparız..

vatandaşın sesini duy başganım...
hesabın var mı? giriş yap