• tayyip arayacak endişesiyle finalde bilerek kaybetmiş olan super yetenek
  • ben 25 yaşında bilgisayar başında kıçımı yaymış otururken kendisi 19 yaşında olimpiyatlarda altın almadı diye eleştirecek çapta değilim. elinden geleni yaptığına inanıyorum. gümüş madalya için kendisine canı gönülden teşekkür ederim.
  • 19 yaşında bir çocuk. 19 yaşında olimpiyatlara katılıp, ülkesini temsil etmiş, gümüş madalya almış, gurur kaynağı olmuş bir kız çocuğu.

yorulmuştur, korkmuştur, rakibi daha iyidir, rakibinin ata sporudur, rakibinden 6 yaş küçüktür. tüm bu gerçeklerin yanında kızımız genç ve tecrübesizdir. kilitlenmesi, durması, son raundda saldıramaması normaldir.

harcamadan önce 19 yaşımızdaki tecrübesizliğimizi düşünmemiz gerekir.

aslanlar gibi final maçına çıkmış bu kız. madalyasını da almış. eee? herkese bok yemek düşer. sanki 200 tane altın madalyamız var, gümüşü mü beğenmiyoruz? öyle büyük bir stres altında, o kadar genç bir yaşta olimpiyat finaline katılıp harikalar yarattık da nur'u mu eleştiriyoruz?

helal olsun nur tatar. bu tecrübe, bu yaşta herkese nasip olmaz. bu hırsla ve bu cesaretle sen daha çok madalya alırsın.

daha dişlerinde tel var ya. kıyamam ben sana, ağlama tatlım.
    altın madalyayı da alırsın sen bu özgüvenle. sana, cesaretine, güzelliğine milyonlar hayran olmuş durumda. ağlama sakın. tadını çıkar madalyanın, başarının.
  • hazır gerideyken 2 kolunu kartal misali açıp tek ayak üstünde durarak bir tekme atmaya kalksaydı belki 3 olimpiyat altını birden alabilirdi. niye olmasın lan ? oluodu öyle şeyler, gördüm ben bi yerde.

dün 1 bugün 2 hayatımızda 3'den fazla tekvando maçı izlemedik taktik vermekten geri kalmıyoruz aq.

19 yaşında toplamda 5 madalya almış ülkenin gümüş madalyalı sporcusudur.
  • karsi masamda bir kiz var 19-20 yaslarinda. dunyada olimpiyat oyunlarinin gerceklestiginden habersiz, baba parasiyla aldigi ipad ile mesgul olmakta. nur tatar ise londra'da altin madalya kazanmak icin mucadele veriyor ve malesef kaybediyor guney koreli rakibine ve gumus madalya kazaniyor 19 yasinda londra'daki olimpiyat oyunlarinda. ipad'i ile mesgul kizimiza ise sordum ne yapiyorsun diye "gumus diye eski bir dizi vardi onu izliyorum nette" diye cevap verdi, ben ise cevap veremedim...

helal olsun nur. senin yasindakiler olimpiyat oyunlarindan bile habersizken sen bu ulkeye gumus madalya getirdin...
  • hiç üzülmesine gerek yoktur. tebrik edilesidir. 19 yaşında olimpiyat 2. olmak muhteşem bir olaydır.
  • tekvandonun diğer dövüş sanatlarından farklı olduğunu bilmeyenlerin ver allah eleştirdiği kız. evet demotive oldu kız kart olayından, ancak unutulmaması gereken asıl şey rakibinin ciddi anlamda ondan üstün olduğuydu. helal olsun sana, eminim 2016'da altınına kavuşacaksın.
  • 19 yaşındaki bu gencecik vatan evladı bize olimpiyatta kocaman bir gümüş madalya getirdi hayallerimizden de öte... gözlerinden öpüyoruz, daha nice madalyalar bekliyoruz kendisinden. son yıllarda adam gibi hiçbir başarısını göremediğimiz halde en fazla gürültüyü çıkaran futbolun suzanlarına, ota boka sponsor olan firmalar artık tüm olimpik sporlara da gerçek manada ekonomik destek olurlar umarım, devletten vazgeçtik, oradan hayır gelmez. sporda sadece sonuca değil sürece de önem veren bir devlet lazım değil mi canım gardaşım he??
  • bari hakeme uçan tekme falan ataydı. içimde kaldı mına koim. şaka maka gümüş kazandı. helal olsun. çok da genç. sıradaki madalya da altın olur artık.
  • adeta ikiye karşı tek dövüşen kız. (bkz: hakem mal)

oyunun başında modunu düşüren mal hakem, senin çocuğuna da yaparlar böyle işalla.
hesabın var mı? giriş yap