• benim bu. nusret'e vereceğim parayla 7 mehmet'de masayı donatırım. hiç olmazsa gecenin sonunda adam akıllı yemek yedim derim anasını satayım.
  • izmirde yok napalım?
  • ne ezikliğimiz kalmış ne fakirliğimiz. ilgimi çekmiyor nusret. johnny depp'in ilgisini çekti diye benim de çekmek zorunda mı? bu kadar boş işlere ilgi duymayın.
  • mangal maşasıyla sikiince mi erkek olunor bu memlekette, yoksa kestaneye tuz ektirince mi?
  • benim o erkek .hiç yolun düşmedi , hiç de merak etmedim.
    hatta geçtiğimiz aylarda bir kaç kere müşterileri yemeğe çıkarmam gerekti , istesem gidip şirket kartıyla öderdim ama ben günaydın’a , kenan usta’ya ve balat sahil restaurant’a gittim.
    o şopora benden para yok , yokmuş gibi davrandığım bir diğer mahluk sadece.
  • adamlığını nusrete giderek teyit etmiş yazar sorunsalı
  • ödenecek hesabın %10 uyla dogduğum ve yaşadıgım yerde en kral eti de yersin, rakını'da içer salatanıda yersin ve adam gibi muamele görürsün.

(bkz: adana)

önümüzdeki günlerde planı olan iş için gelen herkes başımın üstünde yeri vardır.
  • ben gittim bir sike benzemiyor.elbet 10 kat daha iyi.
  • baba parasıyla caka satan, nusret'e gidildiğinde erkek olunduğunu sanılan veletlerden daha da erkektirler.

nusret ve benzerlerine 1 gecede harcanacak parayı 1 ay boyunca taksimdeki tinerci çocuklara döner-ayran ısmarlayacak kadar gönül adamıdırlar,

8-9 yaşındaki ayakları çıplak çocuğun elindeki 17 kağıt mendilin tamamını alıp"hadi git eve.bugün seni burada görmiycem" diyen adamlardır,

nusret in önünde geçtiğimiz yaz öküzün birinden dayak yiyen 21 yaşındaki kızı, nusret in içinde geviş getire getire zıkkımlanan "erkeklerin" önünde dayak yemekten kurtarıp taksi parasını verip evine yollayan erkeklerdir o dediğin erkekler.

peki ya sen kimsin sn yazar ?
hesabın var mı? giriş yap