• bir de mikrodalga versiyonlarını üretirlerse çıtır çıtır patlamış mısırın en güzel hallerini tüketiciye sunan firma peyman olacaktır.

yer fıstıklıya benden de bir şükela!

edit: peyman, 2016'dan beri bir ingiliz firması. (bkz: bridgepoint)
  • arkadaşlar yer fıstıklı-bademlisini çok övmüşler ama aşırı şekerli geldi bana. o kadar da gaza gelmiştim.
  • az önce fıstıklı bademli yedim hayatımda yediğim en güzel şeyler listesinde top 10 a girer. adamlar öyle bir ayar yapmışlarki resmen yerken kalorisi felan umurunuzda olmuyor. ilk fırsatta bira ile de deneyeceğim. evet, reklamlar bitti. (nutzz adresimi özelden verebilirim.)
  • çerezza popcornu sattım. hepsi sizin ve cheetos popcorn için.
  • yer fıstıklı-bademli olan aşmış bitirmiş bir abur cubur. paket paket alıp eve stokluyorum, böylece yaptığım tüm spor çöpe gidiyor.
  • karabiberli-ekşi kremalı olan efsane , yediğim en iyi mısır. domatesli olanı idare eder , yer fıstıklısı iğrenç.
  • acılı olani yedim, paketin dibinde birikmiş bi hayli misir parcaciklari ile acı toz var organzm orası benim için
  • reklam entrysi gibi olacak ama, pakedini markette görüp, "hımm değişik bi şeye benziyo, hem de yer fıstıklıymışş" diyerek, film izlerken falan yerim diye deneme amaçlı aldım.

geçenlerde, film izlemek için ortamı kurdum, ses sistemini falan ayarladım, ışıkları kapattım, dedim filmi başlatmadan şu pakedi açayım da sonra film esnasında bununla uğraşıp da sahne kaçırmayayım.
    pakedi açtım, bi tane ağzıma attım, sonra bi daha, bi daha, bi daha... derken koca pakedi bitirdim filmi ondan sonra başlatıp izledim. öyle işte.

güzel iş olmuş, tebrik ediyorum.
  • bugün nutz karabiber – ekşi kremalı ve acılı – domatesli mısırlarını denedim, tek kelime ile ikisi de berbat. çerezza popcorn mısır’ın tırnağı olamaz.
  • karabiber – ekşi kremalı versiyonu ne kadar leziz olsa da, klasik sade diğer rakiplerine lezzet olarak göre oldukça geride görünüyor. biraz daha dikkat edelim lütfen.
hesabın var mı? giriş yap