şükela:  tümü | bugün
  • e-sigara kullananlar farklı zevk ve ihtiyaçlar nedeniyle çeşitli atomizerleri deniyorlar ve her bir atomizerin olumlu ve olumsuz yanları internette tartışılıyor. bu atomizeri internette neredeyse kimsenin hakkında kayda değer bir olumsuzluk belirtmediği bir ürün olarak nitelemek mümkün. kullananlarla da konuştum, atomizerlerin genelinden farklı yapısıyla asla sızdırma/akıtma yapmayan bir ürün. tabi yine zevke göre buhar/aroma performansı vs. farklı atomizerlere kıyasla eleştirilebilir, bilemem ancak teknik anlamda akıtmama işini en kusursuz yapan ato kendileri oluyor galiba.

çift coil, kolay pamuklama, nispeten rahat çalışma alanı, asla akıtmayan tank, üst hava kanalı gibi özelliklere ve nispeten uygun bir fiyata sahip. aldık deneyeceğiz.

edit: denedik uzun süre evet akıtmıyor asla ama bazı başka sorunları mevcut. bir kere artık türbülans mı oluyor ne oluyor bilmiyorum coil alanında fokurdama olabiliyor. zaman zaman likit sıçratıyor. bunlar belki açılı-ızgaralı-spiral drip tiplerle aşılabilir. kullanımı, likit dolumu vs. gayet kolay.
  • bu güne kadar denediğim atomizerler içerisinde beni en memnun eden atomizer. kesinlikle akıtmıyor, dolum sistemi çok başarılı, sarım yapmak pamuklamak çok kolay.