• ışık yaktım o tarafa doğru gelmesini bekliyorum. başkaca çare bilen varsa aydınlatsın lütfen zira onunla aynı odada olduğum bilgisi ile uyumam mümkün değil. takıntılı bir tipim.

edit: arkadaşlar odada yanımda beşiğinde yatan 4 aylık bir bebeğim var bu işi sessiz sedasız halletmeliyim hadi beni yesin de bebeğe saldırmaya kalkarsa bıçaklarım istiyorum ki acısız ve hızlı olsun bu ikimiz için de daha iyi olur.

edit 2: tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim çok yaklaşmıştı gözümün önüne kadar geldi kitapla vurdum lakin ceset ortada yok bir ıska durumu söz konusu olabilir.
  • ışıkları söndür telefonun kamera led ışığını aç hafif parmağını üzerine bas ufak bir loş ışık yapmaya çalış geliyor eşek
  • elinde bi eşya ile ortalığı kırıp dökmeden salla dolap vs ne varsa illa uçuyor , duvara kondu mu pat, oh anlatırken bile rahatladım.
  • termal kamera kullanmaktır.

kısacası onu kendi silahıyla vurmalısın.
  • üstüne bir şeyler örtüp yatıyorsan benim yaptığım gibi bacağını açıkta bırakıp feda et. sabaha kadar rahat et.
  • o nasıl taktik ahahah. bacağı feda et ahaha.
    eline havlu al rüzgar yap çevir, uçmaya başlayınca takip et.
    şu elektrik çarpanlardan alsana ev tipi. çat çat ölüyorlar, hem mor ışığına geliyorlar.
  • senin onu bulmana gerek yok, o gelir seni bulur *

espri bir yana ikinci entarideki taktik işe yarar. ışıkları söndür cep telefonunu aç, direk ona geliyorlar. yannız bazıları ona da gelmiyor, evrim geçirip akıllanıyor her geçen gün şerefsizler.
  • fesleğen. kesin çözüm.
  • elinde telefonla hareketsiz bir şekilde sözlükte takılma. odadaki tek ışık kaynağı telefonum olduğu için parmaklarımı delik deşik etti şerefsiz.

edit akbayram: işbu entrydeki "takılma" olumsuz çekimlenmiş emir kipindedir.
  • bulup ne yapacaksınız bilmiyorum ancak, sivrisinekleri kaçırmak için bir limonu yarıdan kesip üzerine 6-7 tane karanfil batırıp bir köşeye koyabilirsiniz. (denendi işe yarıyor)
hesabın var mı? giriş yap