• hatunun henüz aday olması ama yine de güzel olması ve mühendis olmasıdır. mühendis kızlar bıyıklı olur çirkin olur efsanesini de bir kenara bırakmalarına yardımcı olur umarım. ben beceremedim bu önyargıyı kırmayı.*
  • arkadaslar yillarca makina kantininde bu kizi gormus bir odtu makina mezunu olarak fotolara cok da kanmamaniz gerektigini dusunuyorum, 1.80 boyu disinda cok da esprisi olmayan bir hatun.

asil elektronikte cok hos birkac hanim kiz var *

yine de bolumdasima basarilar diliyorum.
  • hasetimden "aman sanki cok sey de yani..." diyip cumleyi tamamlayamadim.

bok atmak gibi olmasin. oyle afetul devran birisi degil lakin gayet hos ve blendax kizi saclariyla pek havali.

ama yani sen git bu tiple turizm oku, radyo tv oku, halkla iliskiler oku ne bileyim hadi yabanci diller oku.

makina muhendisligi ne ulan?

hadi tamam, oss'de sansin yaver gitti diyelim, makina muhendisliklerie puanin yetti. odtu ne?

kurban oldugum yuce zeus... hikmetinden sual olunmaz ama bize adaleti tembihleyip kendin ne haltlar karistirjyorsun?
  • şahin k'yı seminer vermeye çağıran bir topluluktan beklenmeyecek bir çıkıştır.
  • hiç kız olmayan bir bölümde zamanla genetiği en yatkın olan erkeğin evrimleşerek kıza dönüştüğünü ve evrimleşmeye devam ederek miss turkey de finale kalabilecek bir güzele dönüşmesi fikri ilk aklıma gelen.

(bkz: ateyizler hadi bunu da açıklayın)

(bkz: odtü makina yı yıkarlar)
  • ulan odtü makina'da 1 erkeğe 200 gram kız düşüyordu bu kız tüm bölüme yeter de artar.

hem zeki hem güzel, bravo + respect..
  • odtu makina almis basini yurumus. 2000-2007 aradi yildizda muhendislik okuyanlarin bir kismi bilir; ytu insaatin en guzel kizi erkekti lan. asagilamak olarak algilanmasin lutfen, tercihtir ameliyat gecirip cinsiyet degistirmis biri vardi. hakikaten en guzellerden biriydi.
    hey gidi gunler...
  • sadece makine mühendisliğinden böyle güzel bir kızın çıkmasıyla şaşırtmakla kalmayıp, konu başlığı olarak magazin ile eğitim i buluşturan nadir olaylardan biridir.
  • bence mekatronik çap yapan elemanlar bir araya geldiler, durum vahim bir el atmak gerekli dediler, karısızlıktan çıldırıp bu hatunu yaptılar robot gibi felan helal olsun odtü aynen devam.
  • hazirlik mi 1. sinifa yeni mi baslamis?
    ogrenci isleri bir bilgi verirse seviniriz...
hesabın var mı? giriş yap