• bizden sonra odtü’de memeler büyümüş amk
  • kırsaldan kente göçmüş lümpen proleterya’nın çocuklarının okuyunca kendilerini marjinal sanma durumları. kibar feyzo’daki o paraya öküz alınacak denilen öküz kadar aklınız kalmamış.
  • videoda bir erkek kardeşimiz dayanışmayı seviyorum diyerek aslında asıl niyete sinyali çakmış. nolcak lan sık dişini 4 sene dışarıda köfte yeme buradan 4-5 hatun düşür okul bitince gelsin kebaplar gitsin sucuklar mk akıllı eleman.
  • düzgün iki tane cevap:

hayvanları yemeden de yaşayabiliyorum
    hayvanların endüstride eziyet çekmesine karşıyım

her iki açıklama da bireyin kendisini bağlıyor, ahlaki norm koymuyor ve kendi içinde tutarlı. diğerleri işsiz sosyoloji mastarından öğrendikleri reel hayattan kopuk teorileri kullanma heyecanı içinde, münhasır alemiyle sınırlı postmodern altkültürün kendilerine verdiği yetkiye dayanarak büyük ontolojik normlar koyma peşinde.
  • (bkz: hayvan birey)

hahahahahhahahaha

kaliteli etin zor bulunduğu ve pahalı olduğu bu dönemde ben de destekliyorum bu kemirgen bireyleri. sizin gibiler çoğalsın ki etler bize kalsın.
  • odtü beşerideki boş beleş sjw'lerle yapılan röportajdır. beşerideki dersler hafif olduğundan boş zamanları çok oluyor. bunlar da böyle saçma sapan akımlara dahil oluyor. okul yüz karaları. odtü beşeri kapatılsın.
  • beyler 2 tane feminist sikeceğiz diye kendinizi iğdiş edilmiş erkek bireylere* çevirmişsiniz yazıktır günahtır yahu.

arkadaşların mottosu da ekteki görsel gibidir diye tahmin ediyorum.

görsel

edit: görseli hatırlattığı için* teşekkürü borç bilirim.
  • hepi topu 20li yaşlarının başında, çocukluktan birkaç yıldır çıkmış olan gençlerin veganizm üzerine açıklamalarına yönelik şu saldırılara bakar mısınız?
    ölmelerini arzulayanlar, memelerine zom yapıp yorum yazanlar; öküz, salak, mal diyenler, tanklarla kara operasyonu önerenler (bu arkadaş ciddi, askeriyenin odtü'ye ciddi ciddi operasyon yapmasını savunmuş), belden aşağı vuranlar, testosteron yokluğunu dert edinenler, fiziksel görünüşle dalga geçenler vs gırla. ve bu insanların çoğu orta yaşlarında, iş güç sahibi, ebeveyn, tahsilli ve hemi de muhalif tipler bir de.

20li yaşlarımızın başına ait 2 video izlesek turp gibi kızaracak, yayınlanmaması için evi arabayı nakite çevirip siyah poşet içinde en yakın banklardan birine bırakacak insanlarız şunun şurasında. bu gençler ise dünyaya dair görüşleri, tutumları, fikirleri olan insanlar. öğrenecek, değiştirecek, düzeltecek, törpüleyecek, sivriltecek koskocaman bir fikir dünyaları var ve sizin gibi primatlara denk gelmezlerse yaşayacak uzun da bir ömürleri var. açıklamaları sizi tatmin etmedi, argümanları ikna edici bulmadınız, fikirleri size hitap etmedi, dünya görüşünüz uyuşmadi diye kara operasyonu dahil her yolu mübah görecek kadar sinir krizi geçirmenin, öfke nöbetleri eşliğinde taciz imali entryler döşemenin kamusal faydası hakkında bu denli fikir birliği oluştuysa aranızda, rica ediyorum çıkın iki yaralı parmağa da siz işeyin de gençler öğrensin asil ve politik tutum nasıl olurmuş.

ayıp hakikaten şu yazılanlar. ineğin biri de taa 1950lerin üniversitelerinden bir foto paylaşıp gençlere laf sokma derdinde. gençler belli ki alana ilgili ve bir okuma da yapmışlar ama
    bir başka yabani çıkıp "feminizm ne alaka" diyebiliyor. feminizm ile veganizmi, eril tahakkümü eş zamanlı ve farklı formlarda üreten egemen düzene karşı bir direniş metodu olarak ele alan sayısız çalışmadan ve eserden haberi yok daha. konu ile ilgili tek bildiği veganizm et yememektir, feminizm erkekler gebersindir, olan örnek vatandaşımız muhtemelen kendi yarı yaşındaki gençlere sapıkça bir hazla düşmanlık besliyor. bombalı saldırıda topluca katledilen gençlerin anmasına saldıranlardan, tarikatlarda örgütlenip potansiyel birer katil olarak "o günü" bekleyenlerden, liderinin emri ile sokağa çıkıp hayatı farklı olan herkese zindan edenlerden tek farkınız, henüz kitlesel bir linç kampanyasına davet edilmemiş olmanız. bu kadar nefret ve hınç ile dolu yaşamak en başta size sonra da çevrenizdekilere yük.
  • röportajın tamamını izlemedim ama insanların kendisinden farklı olanlara verdiği tepkiler genellikle saygısızca.
    şu başlığın altındaki entrylerde bunu çok rahat görebiliyorum. saygı göstermek sandığınız kadar zor değil inanın. bunu her iki taraf için de öneriyorum. kim ne istiyorsa onu yesin, içsin.
  • feminizm ve veganlık arasındaki ilişkiyi anlamlandıramadığım video.
    bir de 2023 yılında halen et yiyor oluşumuzun nesi garip?
hesabın var mı? giriş yap