• netflix dizisi tadında olan bir röportajdır.

mor turuncu saçlı kız-check
    feminist abla- check
    sütyensiz dışarı çıkma modası-check
    gay ve lezbiyen bireyler- check

yalnız rastalı, kelebek ve kedi patili dövmeli kızı göremedim? kadıköy ya da alsancak civarında bomonti içiyor olabilir.

https://x.com/…445181?s=46&t=qdfrxhuh2dbsobmghdx1oq
  • (bkz: hayvan birey)

hahahahahhahahaha

kaliteli etin zor bulunduğu ve pahalı olduğu bu dönemde ben de destekliyorum bu kemirgen bireyleri. sizin gibiler çoğalsın ki etler bize kalsın.
  • veganlar neden hayati bu kadar baris icerisinde yasiyor anlamiyorum. dunya vahsi bir ekosisteme sahiptir degerli vegan arkadaslar. et yemek sizin gecmisinizde var. biz insanlar hem et hem de ot tuketebiliriz.

yarin bir gun seni oldurebilecek vahsi bir hayvan ile karsilaştığında kendi canini kurtarmak icin onu oldurmek istersin.

bu kadar baris icerisinde yasamayin cok aci cekersiniz.

not: daha önce 1.5 yıl kadar vejetaryen olup sağlıksız olduğunu düşünerek bırakmış biriyim. hayvanları ben de seviyorum. belki de acı çekmeden ölmelerini sağlamalıyız.
  • bizden sonra odtü’de memeler büyümüş amk
  • sıfır testosteron.

edit harf hatası düzeltildi
  • kırsaldan kente göçmüş lümpen proleterya’nın çocuklarının okuyunca kendilerini marjinal sanma durumları. kibar feyzo’daki o paraya öküz alınacak denilen öküz kadar aklınız kalmamış.
  • odtü beşerideki boş beleş sjw'lerle yapılan röportajdır. beşerideki dersler hafif olduğundan boş zamanları çok oluyor. bunlar da böyle saçma sapan akımlara dahil oluyor. okul yüz karaları. odtü beşeri kapatılsın.
  • o değil de başlıkta şu ana kadar yazılan her entry hem komik hem de nokta atışı tespit yahu.
  • (bkz: kesişimsel hak mücadelesi)

sanırım bu matematiksel bir terim. ayt sorusu çözmekten beyni yanmış olabilir.

o değil de bunlar bu zekayla odtü’yü kazanmışsa biz harcanıyoruz kardeşlerim.
  • kızların durumu
    kızların alayı kantara çıksa çeyrek ton cekecek, ama sorsan biz ot yiyoruz taaammi modunda.
    erkekler aşırı feminen bir hale bürünmüş, üzücü. kurbanda hiç deri yuzdurmedilermi size kuzum, bu ne hal. tavuk kovalasa ağaca çıkarsınız.
hesabın var mı? giriş yap