• toplum içinde burnunu karıştıran, yere tüküren andavalların yadırgadığı kadındır.
    ama senin ter kokundan daha katlanılmaz değil oje kokusu?
  • canim açığı , koyusu, matı, sedeflisi, 60 saniyede kuruyani derken sadece kirmizidan 16 çeşit ojem söz konusuyken ve sadece hangi kirmiziyi surebilecegime karar vermişsem, o saatten sonra ofis ya da başka bir yer fark etmez sürmek icin

ne ki kadın karar vermiş olsun
    sonrasi kun fe yekun
  • ter kokusu iğrençtir evet. rahatsız eder sadece. oje kokusu alerjik astımınız varsa tıkanmanıza sebep olur . iki durum da boktur.
  • bu amınakoduğumun şeyinin kokusuna pekala herkes bayılmak zorunda değilken bazılarının ciddi şekilde alerjik durumu da olabilir. nasıl ki topluluk içinde osurmuyor, sıçmıyorsak ya da daha hafif tabirle keskin kokulu şeyler yiyip içmiyorsak bu boku da iş yerinde sürmeyeceğiz hanımlar.

bizim okulda da var bu tiplerden. bazılarının da gerekçesi şu; “ayyyy ne yapayım evde zaman mı var?”

bak bak bak, ıyyyy nı yıpıyım ıvdı zımın mı vır?

ulan yelloz! sen de ben gibi saat 14.00 de evinde oluyorsun neyin zamansızlığı bu? şey diyemiyor sana bana: “ şekerim evime gittiğimde kocişim gelene kadar götümü devirip yatmak, sonra onunla götümü devirip daha da yatmak çok eğlenceli, oje sürmeye vakit kalmıyor”

bencil egoist pislikler. sonra da şey; “yıaaaaaa başın nasıl ağrıyor anlamıyorum hiç” lan şu hayatta bir siki de anlama işte. şov yapıyorum sanki. oje sürmeni aşırı kıskanıyorum ondan ötürü yalan söylüyorum sanki.

siktirgit!
  • işten kovulması için gerekli bir sebep
  • keşke tek derdimiz bu olsaydı. amk şantiye ortamında en az 30 erkekle çalış yıllardan beri. muhattapların ter kokusu, ağız kokusu, sapsarı dişler, yağlı saçlar ve daha neler neler. keşke tek derdimiz ofiste oje sürülmesi olsaydı.
hesabın var mı? giriş yap