• bizim zamanımızda yurt-kurda anons yapan bıyıklı amcaları işletmek için dışardan arar ve telefona ünlü isimleri isterlerdi.
    bütün yurt tebessüm ederdi.

hakan şükür! hakan şükür telefonunuz var
  • her gece imza atmayı unuttuğu için sürekli ismi anons edilen, aynı zamanda sürekli küfür yiyen kişidir.bir müddet sonra bu anonslar beyin hücrelerini öldürdüğü için malum şahıs tespit edilerek bir köşede kıstırılıp bir daha imza atmayı unutmaması için kendisine küçük(!) bir uyarı yapılır.
  • acemi birliğinde sürekli ziyaretçisi gelen acemi asker ile aynı kişidir. ana kuzusu olma ihtimali oldukça yüksektir. gelen her kişi dolma, börek vs. getirdiği için biraz da toraman olur bu arkadaş. etüt salonunun kadrolu inek öğrencisidir.
  • ne için çağırdığı asla bilinmeyen kişi
  • hiç tanışmadım o tiple ama hep merak ettim ''kimdir bu?'' diye.ve hep sülalesinin çok geniş olduğunu hayal ettim.ta ki danışmadaki bıyıklı kız bilmem kaçıncı kez anons ettiğinde,ben gelen mektupları karıştırırken '' bu o......ya telefon yetmiyo her gün başka bi oğlan geliyo almaya başka bi oğlan bırakıyo.....''diyene kadar......????????? bu kez kafamdaki sorular değişti ...neyse sınav dönemiydi düşünmeye vakit ayıramadım. anatomi fizyoloji daha ağır bastı......şimdi yine merakım başladı acaba onu görebilir miyim,bulabilir miyim? merak.......
hesabın var mı? giriş yap