• memory center nöropsikriatri merkezinde psikriatri uzmanı olarak görev yapıyor.. takıntılar, depresyon vb. gibi kitaplarıyla okuyucuya cok faydalı olan vaka örnekleriyle ve yalın diliyle kitabını zenginlestiren kitaplarını cok sevdiğim yazar, doktor. bilim tarihi, edebiyat ve türk müziğine ilgi duyup, evli ve bir çocuk babasıymış..
  • eşcinsellere elektrik verelim, solcular deli, metalciler sapık ekolünden (bkz: nevzat tarhan) bir adam. ben olsam derdimi ona anlatmam.
  • osmanlıcı çevrelerin sahaya daha taze sürdüğü çiçeği burnunda bilgisizlik abidesi.

(bkz: türk karşıtlığı)
  • tv'de zap yaparken denk geldim kendisine. ve ilk tepkim oha lenin mezarından kalkmış gelmiş oldu. kimdir nedir bilmem ama lenin'e çok benziyor lan..
  • nam-ı diğer google oğuz.
    doğa sever, cesur insan.
    1984 istanbul doğumlu oğuz tan, bisikletiyle yola çıkıyor. henüz sponsoru yok *****. reklamsız, şamatasız, sessiz sakin, mütevazi...
    (bkz: oguzgidiyor.com) aracılığıyla 22 farklı ülkeyi kapsayacak macerasına, "bir dünya vatandaşının kendi dünyasına yolculuğu" na tanık olabileceğimiz bisikletsever insan. rotası uzun, rotası zorlu, rotası renkli...
    yollları açık, macerası bol olsun ve bide en çok ve hep sağlık olsun.
  • kaç sene geçmiş üzerinden hatırlamıyorum ama mardin' de katılacağımız bir bisiklet yarışına giderken üsküdar'da tanıştığımız süper eğlenceli, iyi insan. farklı bir yolculuğa çıkmış.. buradan kolay gelsin diyoruz..
  • dünya'yı bisikleti ile gezmeye çalışan başka bir özgür ruh. bizi hayata bağlayanlardan biri daha. zincirlerinden kurtulmuş, sistemin dışına çıkmış, kurtuluş sürecindeki dünya hakkındaki umutlarımızı artıran biri daha. teşekkürler oğuz. hadi git bakalım.
  • ülkemizden çıkıp bisikleti ile dünyayı dolaşmakta olan bir abimiz. şu an tayland'ın oralarda bir yerde.

bu abimizde öyle billur vardır ki 4000 metre üstü irtifalarda adına yol denemeyecek yollarda şort ile bisiklet sürüp vadiler, geçitler aşar; sanki keyif gezmesine çıkmış gibi canı sıkılınca inip yol kenarında gördüğü eşekleri kovalar. her şeye rağmen mütevaziliğin dibine vurmuştur kendisi; internette kendisine yazdığınız her yazınıza, yorumunuza mutlaka kendine has mütevaziliği ve sevecenliği ile cevap verir, kendini asla yüceltmez. kısaca tanımlamak gerekirse; adam gibi adamdır. bir de çok sağlam fotoğraf çeker.

dönsen de elini sıkabilsem diyemiyorum çünkü sen oralarda daha güzelsin be abi.
  • aaaaaa!!! ben bu adamı tanıyorum lan! dur bi selam vereyim.

- iyi akşamlar doktor bey!
    +iyi akşamlar. (tebessümle karışık "kim ula bu?" bakışı.)
    -sizi youtube'tan tanıyorum da...
    +(tebessüm ederek gitti.)

yumurtaya can veren allah, daha neler gösterecek bakalım. dr oğuz tan'la ilk tanışıklığım yanılmıyorsam şayet 2008 yılına falan rastlar. "şizofreni" kitabını almıştım ilk ve bu kitap benim psikoloji'ye olan merakımın da mihenk taşıdır. sonra beğenip diğer kitaplarını da aldım. yaz gibiydi, evet evet bu yaz da youtube üzerinden on-on beş kadar videosunu izledim psişik sıkıntılara dair.

müthiş karizmatik bir ses tonu ve olağanüstü de bir hakimiyeti var. insan dinlerken, adeta hipnotize oluyor. meslek hayatında başarılar diler, kulak memelerinden öperim.
  • lenin'in türkiye şubesi
hesabın var mı? giriş yap